Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igényled azt ,hogy legyenek...

HunLo kérdése:

Igényled azt ,hogy legyenek barátaid és miért?

Figyelt kérdés

máj. 24. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mindig átbaxtak
máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Engem is ;(

De nem baj ,mert vannak újak azóta szerencsére.

És jobbak mint az előzőek.

Vagy legalább is némelyik előző barátnál.

máj. 24. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vágyom a társaságra, barátokra, akikkel lehet dumálni, nevetni, beülni valahova. Jelenleg 1-2 ember van barát, vagy haver.
máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már 15 éve nincsenek barátaim. Az utolsó annak hitt is ejtett, ahogy az azt megelőző jópár is. Szóval azóta tudatosan nem barátkozom és már nem is vágyom rá.
máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es

Szomorú

máj. 24. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van... De nem bánom, nem fárasztanak és önálló vagyok, jobb a problémamegoldó képességem, mert nem hívogatok másokat, hogy segítsen.
máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is igénylem, bár ahogy átléptem én is a felnőttkorba, egyre inkább azt az elvet támogatom, hogy inkább kevesebb legyen, de azok minőségiek legyenek. Tiniként és fiatal huszonévesként inkbább csak a mennyiségre mentem.

Ambivertáltnak tartom magam, szóval egyrészt imádom az egyedüllétet, az tölt fel igazán mentálisan. De ugyanakkor vannak az életnek olyan aspektusai, élményei, amiket érdemes inkább a barátokkal megélned, mint magányosan 🙂


30/F

máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igénylem őket, majdnem maximálisan. Nekem úgy az igazi, ha/amikor az élményeket másokkal együtt tudom meg-, és átélni. Közben jókat tudunk beszélgetni, nevetni, aranyköpéseket és belsős poénokat gyártani, az emlékekről nem is beszélve.

Főleg olyan barátokra van/lenne igényem, akikkel jókat lehet beszélgetni, gördülékeny és természetes a kommunikáció, és még a közös programokban is benne vannak. De közben hiába számíthatunk egymásra, mégsem vagyunk összenőve.


Jelenleg nincsen ilyen ember az életemben. Egy lány van (én is az vagyok), aki általános óta az egyik legkedvesebb barátom, de vele aligha lehet programokat szervezni, és beülni sem szeret sehová sem:/ de még így is hálás vagyok, amiért ennyi idő után is mellettem van.

máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába az igény, ha nem megfelelő válaszok jönnek rá.Nem volt olyan barátom, akinek el ne szállt volna az agya,amikor párja lett, vagy előlépett a munkájában.

Önzőek lettek,akkor találtak meg,amikor segíteni kellett volna,vagy olyan érdekes "kéréssel", hogy adjam egy délutánra kölcsön a lakást,mert a szeretőjével nem volt hova mennie. Persze nem adtam oda és lelki szemetes sem akartam lenni.

Nincs barátom hosszú évek óta,próbáltam keresni, ismerkedni - semmi pozitív fejlemény.


F / Bp

máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt csinálom amit a 4-es tudatosan nem barátkozok már, ha van valami kialakulóban max beszélgetek egy jót de ennyi. Mindig valami csalódás a vége én ebbe már nem megyek bele. Nyílván valószínű bennem van a hiba, túl unalmas vagyok és ez miatt elkopik mindig. Már meguntam. Magam barátja vagyok.
máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!