Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon most mi van közöttünk?

Vajon most mi van közöttünk?

Figyelt kérdés
Exemmel 1 hónapja szakítottunk, normálisan váltunk el. Előtte 17 évig legjobb barátok voltunk. Tartjuk a kapcsolatot, voltam nála azóta 2x is, tök jót beszélgettünk. Ma felvetette, hogy ihatnánk este együtt, meg beszélgetnénk, de a távolság miatt nekem ott kellene aludnom. Nem tudom mi sülhet ki a dologból, és azt sem, hogy ő mire gondolt ezzel a meghívással. Igazából csak szerettem volna leírni, hátha járt valaki hasonló cipőben, hogy annak mi lett a vége?

máj. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én az exeimmel vagy nem tartom a kapcsolatot, és ha rájuk gondolok, kiráz a hideg, vagy találkozunk és akkor szex is van. Nálam nincs középút.
máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottatok, de ugyan úgy tesztek, mintha egy pár lennétek.

Iszogatás=szex.

máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szex

Minek összejárni az ex.szel?

Nem véletlenül szakítottatok, lépj tovább, addig ő sme tud, amíg azt gondolja, hogy valamiféle talonban van, esélye lehet bármire is.

máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,

A dolog ott bukott meg hogy nincs fiu lany baratsag. Látható a ti példátokbol is, hogy összejöttetek. Viszont az ha szakítás utan baratok maradtok az viszont azt jelenti, hogy vonzódtok meg egymáshoz. Szerintem ha mindketten benne lennetek a dologban, akkor akar ujra is kezdhetitek. Bár nem ismerlek titeket, de ez szerintem mar egy jel.

máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!