Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságból szerelem évek...

Barátságból szerelem évek után? Férfiak közelednétek haver exnejéhez ha bejönne nektek?

Figyelt kérdés
Szeretem egy barátom. Nem tudom elfelejteni majdnem egy éve. Most válok. Igaz nem miatta. Hanem nyereményjátékfüggőség, valószinű megcsalások, stb miatt. Ő a férjem egy barátja. Mit tegyek elfelejtsem? Vagy közeledne ha bejönnék neki?
máj. 26. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én közelednék, ha tetszenél nekem. De azért neked is lehetne jeleket adni.
máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban nagyon átgondolnám. Amikor egy ember válik, úgy érezheti kilátástalan a jövő és hogy egyedül fog maradni. Anno én is néztem, hogy kik is tetszettek nekem, kivel lehetne esetleg több, de nem érdemes fejest ugrani semmibe. Azt javaslom, pihend ki érzelmileg a házasságodat.
máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Voltak jelek, de nem egyértelműek. Inkább olyan kétesélyesek. Nem tudok kiigazodni.
máj. 26. 22:00
 4/14 A kérdező kommentje:

1:adtam és sejti szerintem

2:ezek nem most kezdődtek a válásommal, a válás elejen vagyok, szerelmes meg majdnem 1 éve

máj. 26. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha van egy kis esze, nem jön veled össze. Ha házasságban is másra kacsintgatsz, nála is fogsz egyszer jobbat találni. Amúgy meg ha etikus a haverjával szemben, rád se néz.
máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam másra kacsintani. Így alakult. Miért az jobb hogy a férjem 3 lotyóval is megcsalt? Évekig?
máj. 26. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
De egyik sem a barátnőid közül volt gondolom.
máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, elhanyagolt, megcsalt vagy, ilyen állapotban az ember egy fűszál iránt is elkezd valamit érezni.😔
máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tehát évek óta ismered a pasit? De mennyire? Sokat beszélgettetek?
máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7: Tudtommal nem. Miért is fontos ez?

8: Átgondoltam milliószor. Teljesen odáig vagyok...belső értékei miatt is és full egyezünk...

9: Igen. Majdnem 10 éve. Szóval...régebben nem beszélgettünk aztán múkt nyáron valami más lett azóta majd napi szinten....minden mélységben. Miért?

máj. 26. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!