Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogy kéne közeledn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne közelednem felé? Több lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez hosszú lesz, szóval köszönöm ha elolvasod és írsz ra. Arról van szó, hogy van egy gyerek ,(16 éves) aki egy suliba járt velem. És mikor ő 8.as volt,akkor járt a csapattársammal(osztálytársa volt),viszont előtte mielőtt összejöttek én írogattam a fiúval, igazából semmi lényegesről csak így a suliról meg ilyenek. Csak utána már nem nagyon írt. Volt olyan is hogy délután ültünk a portán, ő is barátaival én is és aznap délután visszairt igy nem is tudom 1 2 nap után. Aztán voltak még jelek ,eleg sok amik nagyon egyértelműek voltak hogy érez valamit. De nagyon bonyolult egy fiú.. végül aztán abba maradt az egész mert ugye barátnője lett,&elballagott. Na de nem ez a lényeg. Igazából a haverjaimmal kiszokott járni focizni,a sulinkhoz és barátnőmmel úgy döntöttünk hogy valamelyik nap kimegyünk mi is mert amúgy is találkozni akarunk a haverokkal,meg régen is fociztunk már. És az lenne a kérdésem hogy szerintetek hogy kéne közelednem felé, úgy értve hogy így "spanolni" vele,esetleg beszélgetni is. Tudni kell hogy ő is kicsit felosebb de annyira azért nem mint en..😆(+ en nagyon izgulos vagyok,foleg ha ilyen van) De megtennem az elso lepest,csak kitudja hogy tavaly előtt óta, még érez e valamit vagy sem. Szerintetek ha cukkolnám néha,meg dícsérném bevállna? Vagy mit kéne tenni? Legyszives segítsetek, iszonyúan megköszönném és nagyon fontos.. köszönöm 🙏

2020. júl. 15. 21:10
 1/4 JoeJOKE ***** válasza:
Szerintem direkt passzolj mindig neki :D Aztán szünetben meg, akármilyen nehéz is, menj oda hozzá, és beszéld meg a szitut. A végére, akárhogy is sül el, jobban fogod érezni magad :D
2020. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen én is azt javaslom hogy beszéld meg vele akkor nyíltabb lessz a gondolkodásod, azért annyi idő elég hosszú idő szóval deritsd ki a dolgot te is jobban leszel tőle hidd el
2020. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gondolkodom rajta,de nem szeretném ezzel elcseszni az egészet,és úgy vagyok vele hogy a múlt az múlt..és hátha majd magától jönnek a dolgok
2020. júl. 16. 11:02
 4/4 anonim válasza:
Nah azóta sikerült??
2020. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!