Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Halyós András az zsidó?

Halyós András az zsidó?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen az, de nem Halyós, hanem Hajós. És nagyon jó fej.
2012. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
És ha zsidó, akkor mi van? Ugyanolyan ember, mindenki más.
2012. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Valószínűleg az.

Engem tanított az apukája az ÁOTE-n (humánanatómiát), és nagyon kedveltem, nagyon jó humora volt, igen szépen zongorázott és tanárnak sem volt utolsó.

Egyébként akkoriban, mikor oda jártam, fel sem merült bennem, hogy esetleg zsidó származású.

Őszintén szólva, a fia közel sem rendelkezik hozzá hasonló kvalitásokkal....Már amennyit mutatott eddig.

2012. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az,ellenben j-vel írja a nevét...
2012. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az. Pedig a zsidók többsége tehetséges, Hajós pedig egyáltalán nem az (csak annak akar látszani).
2012. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 rajcziz ***** válasza:

7:57 - ha másokat gyűlölsz, az nem káros a világbékére?

Egyébként az.

2012. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez az Ly kur.va jó. : )
2012. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"ha másokat gyűlölsz, az nem káros a világbékére? "


Tévedsz barátom, én nem gyűlölök senkit sem. Csupán tudom, hogy károsak. A vakondokat se utálom, mégis igyekszem tőlük megszabadulni...

2012. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
DE vakondok utálnak téged. És a vakondok gyakorlatban valami kárt tesznek neked. feltúrják a kerted, stb. De a zsidók maximum csak zavarnak, vagy konkrétan miylen kárt tudnak neked okozni?
2012. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem mi bajom velük? Egy keresztény a személyes gondjaival foglalkozik utoljára.

Nézz rá a világra, hogy mit műveltek vele. Az "egyenlőség, szabadság, testvériség" hazug, megvalósíthatatlan elvével, a nemzetköziséggel, amit ők "haladásnak" neveznek rombolták szét az országokat, nemzeteket, és teszik ezt a mai napig. Nem tanultak abból, amit a II. Világháborúban kaptak ezért, csak mégjobban vérszemet kaptak.

Ott használják ki az embert, ahol tudják. És igen, nem az összes zsidó, csupán pár százalékuk, a többi mind tudatlan idióta, aki élvezi a zsidó világhódítás vérünktől bűzlő gyümölcseit.

Ha alapvető történelmi tényekkel nem vagy tisztában, akkor nem kéne megszólalni.

S ha most engem valami rasszistának, antiszemitának tartasz(bár azok gyűlölködnek, én viszont semmit nem érzek irántuk), akkor kíváncsi vagyok, hogy Weöresre, Tisza Istvánra, Ady Endrére, Arany Jánosra vagy Berzsenyi Dánielre is ezt mondanád-e, mivel mind csúf, gonosz zsidóellenes volt...

2012. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!