Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "költözhetne" vissza a...

Hogyan "költözhetne" vissza a szeretet a szívembe? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furán fogalmaztam meg a kérdést..

21 l vagyok..mostanában már egyre kevésbé tudok másokkal kedves lenni, elég sok minden bánt lelkileg, de próbálom ezeket nem pont azokon levezetni, akik nem érdemlik meg, de sokszor mégis annyira bunkódli tudok lenni, hogy nem igaz..és ez annyira nem én vagyok..valahogy nincs összhangban a személyiségem a cselekedeteimmel, meg mindenhez annyira negatívan állok hozzá:(


Szóval bármi jöhet /videóklip, blog, könyv, idézet, film, bármi/ ami jobb kedvre derít meg ráébrszt arra, hogy az élet szép, stb


(csak azt a kézlábnélküli csávókát hagyjátok ki légyszi, mert már láttam jópárszor:D



2012. ápr. 29. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2012. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok. Amúgy írtam is az "l" ennek akart volna a rövidítése lenni:)
2012. ápr. 30. 01:06
 3/22 anonim válasza:

Én is ezt vettem észre magamon.

Szerintem az én esetemben a "közhangulat" és a munkahelyi körülmények romlása okozza, mai aztán begyűrűzik a magánéletembe is, és ott is kifejti romboló hatását.

Hasonlóak a tüneteim, mint Neked. Én ezt pár hónapja veszem észre magamon.

2012. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én meg fiú vagyok:)

Mióta vagy ilyen? Mi lehet az előzménye ennek? Hirtelen lettél ilyen?

2012. ápr. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=stJcQKJaAb0

Tessék videóklipp. Bár nem hiszem, hogy ettől jobb lesz.

Vannak barátaid?

2012. ápr. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5-nek: "jó ismerősből" van jópár, igaz barátból már annál kevesebb..

gimi után szétszéledtünk nagyon, én is másik városban tanultam tovább, ahol azért elég sokat vagyok egyedül..

addig jobb volt, amíg koleszos voltam, mert mindig volt kihez szólni, elmenni valahova (és itt nem csak a bulit értem)

csak ott meg tanulni nem igazán bírtam, ezért elköltöztem albérletbe..de ez meg ugye duplannyiba kerül és otthon ígyis mindig a pénzen megy a vita, meg amúgy se akarnám a szülőket lejmolni,szóval dolgoztam/dolgozok rendszeresen és így annyira elhanyagoltam a sulit, amit amúgy sem igazán szeretek, hogy már egy év csúszásnál tartok..ez is nagyon bánt:(

2012. ápr. 30. 01:51
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez a mostani világkorszak miatt van, nem az egyéni életed, személyiséged az oka. 2012-es változásokról olvass, nézz videókat, azok talán magyarázatot adnak, és jobb kedvre derítenek majd.:)

http://www.youtube.com/watch?v=wUITHfKhs9E

2012. ápr. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7-es köszi.

Igazából a kérdésem lényege nem az lenne, hogy átmenetileg jobb kedvem legyen, hanem pozitívabban álljak a dolgokhoz, emberekhez, alapvetően az élethez.

Mert attól még, hogy jó kedvem van, pl ugyanúgy oda szólok anyunak..csak sorba jönnek elő a régebbi sérelmek vele kapcsolatban is és képtelen vagyok vele is normálisan viselkedni..komolyan utálom magam ezért..

2012. ápr. 30. 02:03
 9/22 A kérdező kommentje:

áá 2 órahosszás videó..semmi nem maradna a mobilnetemből:)

a megnézése szerintem marad az otthoni gépen..

2012. ápr. 30. 02:04
 10/22 anonim ***** válasza:

Héééé!

Esküszöm nem ezt a vidót akartam neked küldeni, nem is értem, hogy miért ez ment el XDDDD Komolyan. Még én sem láttam amúgy. Megnézhetnénk együtt :P

Na jó csak vicceltem. Én ezt akiartam küldeni:

http://www.youtube.com/watch?v=stJcQKJaAb0


Milyen problémáid vannak, mi bánt?:(

Csak úgy a semmiből jött ez?

2012. ápr. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!