Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátságunk tönkremegy. Mit...

A barátságunk tönkremegy. Mit tegyek? Többi len.

Figyelt kérdés
Na szóval van/volt egy nagyon jó bnőm. Elsős gimnazisták vagyunk mindketten, évelejétől jóba vagyunk, januártól még jobban ősszenőttünk (mindig együtt voltunk, nevettünk, meg minden) aztán az utóbbi időbe (kb április közepétől) elkezdett velem bántóan viselkedni..ha mondtam/kérdeztem tőle vmit, vagy bármit csináltam, mindenre azt mondta 'hagyjál!' Volt olyan h napokat könyörögtem h hagyja ezt abba (mert ismerem magam, tudtam h ez lesz ha nem hagyja abba) én mindent megtettem érte, többet mint ő értem (ezt ő is tudja) de am nem zavart az sem h sok más bnője van rajtam kívül..nem voltam féltékeny. De olyan rosszul esett látnom azt, h mindenkivel szépen beszél..RAJTAM KÍVÜL. Ezért tegnap facen kiadtam magamból mindent..ő pedig a bocsánatomért könyörgött. Pénteken is sírtunk a buszon én is ő is. Nem tudom miért nem megy h megbocsájtsak. De akkor is miért kellett velem ezt tenni?? Volt olyan h hajnal 2ig voltam fel h puskát írjak neki földrajzból..de ez csak egy példa, mert még sok minden mást megtettem. Amit ő biztosan nem tett volna..most meg könyörög h bocsájtsak meg. De nekem nem megy. Szerintetek az idő segít? Segít h megtudjak bocsájtani?

2012. máj. 8. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el egy kicsit!Az ember egy alapvetően társas lény,egyedül lehet,hogy fent tudja magát tartani anyagilag,de az érzelmi életet egyedül nem lehet,nem szabad élni.Egyáltalán semmilyen életet nem szabad egyedül leélni.A legrosszabb dolog egyedül lenni,mikor lehetnél valaki mással is egy iskolában.Fél éve ülök egyedül és itthon is egyedül vagyok.10.osztályos vagyok egy szakközépben.Nagyon elcs_sztem mindent.És nagyon megbántam!Vannak így is az osztályban is barátnőim,de senki sem ül mellettem.Egyedül érezni igazán,hogy milyen jó volt társaságban.Hiába van mellettem 27 másik ember,mégis egyedül vagyok.Nem túl jó érzés,rettentő érzés.Ebbe NE KERÜLJ BELE!!

Inkább gondolj arra,hogy mekkora rossz mindenkit eltaszítani magadtól csak büszkeségből!!Ne rontsd el úgy,ahogyan én tettem!Ne legyél olyan büszke,mint én voltam!Ide ne juss,ahova én!Ez nagyon nem jó..:( inkább keress mást is magad mellé,de próbáld ő vele is rendezni a barátságotokat.Néha kell és érdemes lenyelni azokat a méreggombócokat,hogy újra jó lehessen minden!Úgyis kiadtál magadból mindent..:D


16/L

2012. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) de nekem is túl nagy a büszkeségem és nem tudok könnyen megbocsájtani..egyszerűen nem megy..talán idővel sikerül..de most nem. Remélem találsz majd te is magadnak barátokat :)
2012. máj. 8. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb biztosan befogják látni,hogy nem kell hülye ribikének lenni ahhoz,hogy boldog legyen az ember:) és szívesen válaszoltam!

16/L

2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt nem igazán értettem..
2012. máj. 8. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt majd később érted meg,de az előző válaszomhoz fűződött!


16/L

2012. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!