Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki lakik Pátyon? Vélemények róla?

Moira-88 kérdése:

Ki lakik Pátyon? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem ide, senkit sem ismerek. Vannak itt szórakozóhelyek? Hol szoktatok vásárolni? Jó fodrász? Esetleg valami tánctanfolyam? Ha valaki tud adni tippeket azt megköszönöm!

2012. máj. 8. 16:07
 1/6 anonim válasza:
45%
Kérdezd meg Kiss Endre Farkas, AKA SoDI bloggert, úgy tudom, ő ott lakott, amíg ki nem kapcsolták nála a villanyt. Itt megtalálod: [link]
2012. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A pizzéria jó kis közösségépítő hely, boltból a CBA ahova járnak az ottaniak, mert ugye vannak a kis közértek is.

Júniusban lesz a Pátyi Pincenapok rendezvény. Mégis, milyen korosztályt keresel?

2012. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok. A cba-ban már vásároltunk, kisebb közértek merre vannak? mi a Bánya utcában lakunk ez Páty elején van.
2012. máj. 8. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van biciklid? Mert akkor érdemes bejárni a környéket.

Itt van egy pontos lista, merre mi van. Én nem lakom Pátyon, zsámbéki vagyok, illetve már bp-i, de sokat jártam ott is még tízenéve :)

2012. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat:)
2012. máj. 8. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Én pátyi vagyok..itt születtem.. szeretem.. :) Mondjuk pár év múlva biztos el akarok költözni, mert nekem nagyon közel van Pesthez :) Szernitem itt még a cigányok is rendesek.. nem vicc :)Szórakozóhelyek csk Pesten vannak, meg Zsámbékon van a Center nevű kocsma, ami jó hely.. Fodrásznak a Vágási Mónikát ajánlom... ha rákeresel, vagy megkérdezed valakitől, biztos megtalálod.. Amúgy a Burgondia utcában lakik :)
2012. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!