Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hét perc a mennybent fogok...

Hét perc a mennybent fogok játszani a barátaimmal, mit csináljak? (BŐV. ALUL)

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki ismeri ezt a játékot ha nem ak dobjon rám egy privát üzit és elmondom. Na tehát az van hogyha engem sorsolnának ki és egy tök helyes fiúval mennék be egy szobába ak mit csináljak??? Az a baj hogy csak az osztálytársaimmal játszok és hogyha én kezdeményezek és ő nem úgy érez ak baj van és még sokáig tök ciki lesz bemenni a suliba. De mi van ha úgy érez mint én és jó érzés lesz hogy kezdeményeztem. áááááá nem tom mit csináljak. Szerintetek mi lenne a helyes?

2012. máj. 8. 17:39
 1/1 anonim válasza:

Hány éves vagy? Mert ha ilyeneken aggódsz, akkor nem kéne bemenned egy fiúval kettesben sehova, maximum Kevinnel, a fiú Barbie-ddal.


Ha ismered a játékot, akkor nyilván azt is tudod, mit kell csinálnotok odabent. Feltételezem, hogy a játszópajtásaid szintúgy ismerik a játékot, ergo tudják, mire vállalkoztak, ami egyelő azzal, hogy nem kéne azzal foglalkoznod, hogy a suliban mit mond a többi csitri, vagy ő, egyszerűen csak csináld azt, amit szeretnél, ami jól esik, és ami még belefér a játék szabályaiba.


De mondom, Kennel szerintem jobban ellenétek.

2012. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!