Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan békítsem ki a barátaimat?

Hogyan békítsem ki a barátaimat?

Figyelt kérdés

Decemberben vesztek össze, egy osztálytársam és 2 másik lány akik hasonló idősek és testvérem. Megszakad a szívem, hisz ovodás korunk óta nagyon jóban vagyunk, de főleg ők, mert én távolabb élek. Hülyeségen vesztek össze (nem részletezem) és ez nem hogy oszoljon, de egyre több dolog miatt, egyre jobban haragszanak egymásra. Bocsánatot kértek egymástól, de sajnos az utcán sem köszönnek egymásnak. Az osztálytársam azt mondja, hogy nem érti miért kell ekkora felhajtás.

Gondoltam össze vágok egy kis videót, amikor itt voltak nálam nyáron és énekeltek együtt + pár közös kép. Nagyon fáj, hogy 15 éves igaz barátság tönkrement.

Szerintetek hogyan segíthetnék + jó ötlet-e a videó?

17/L



#harag #barát #békíteni #békít
2012. máj. 26. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
hát..nekem van egy hülye ötletem ami nálam bevállt.hívd fel mind a kettőt hogy meghalt a másik.hitelesnek kell lenned kamuból sírós hangon stb és akkor talán előjön belőlük az igazi érzés ..ez amúgy nagyon csúnya dolog.de ha kibékülnek hálásak lesznek
2012. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Kedves első, beteg lelkületed van :D
2012. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer szóban kibékültek, de a probléma mégsem szűnt meg valójában, kár erőltetni. Arra már gondoltál, hogy ők maguk talán nem is akarnak kibékülni?
2012. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyik féllel beszéltem és azt mondta, hogy sajnálja, hogy tönkrement, hisz régóta tartott és igay barátság volt.
2012. júl. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!