Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkednél emberekkel...

Hogyan ismerkednél emberekkel ha 3 évig nem tetted volna ezt, a régi ismerőseiddel pedig nem tartod a kapcsolatot? Szóval mit tennétek a helyemben 0 ismeretséggel, ha barátokat akarnátok szerezni? -Főleg így nyáron, hogy se iskola se semmi nem lesz.

Figyelt kérdés

Gondolok itt új barátokra akár lány akár fiú.


19 éves vagyok, 3 évig együtt voltam egy lánnyal.Részben miatta,(féltékenykedés, duzzogás), részben magam miatt szinte az összes barátomtól, haveromtól eltávolodtam.


Most érettségizem, az osztálytársaim, továbbtanulnak, én csak jövőre.Még egy évet maradok esti illetve nappali tagozatos képzésen.

A kapcsolat alatt nem nagyon érdekelt másokkal való megismerkedés, mivel vakon a barátnőmben bíztam, úgy gondoltam senki más nem kell nekem az életben.


Ti mit tennétek?Csak akkor írj már választ, ha valami ötlet van.Ne olyan, hogy menjek le egy hétvégén egy mondjuk egy diszkóba, mivel egyedül elég gáz, egyértelműen.



Azért írtam ebbe a kategóriába, mivel ide járnak a legnormálisabb emberek válaszolni ezen az oldalon.

Köszönöm a válaszokat előre.



2012. jún. 5. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Keress az érdeklődési körödnek megfelelően valamilyen közösséget,akikhez csatlakozhatsz.Túrázók,kerékpárosok.Ott lesznek csajok is, pasik is.Kialakulhat az új baráti társaságod.
2012. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valami társas tevékenységet csak szeretsz csinálni! Ha futni jársz pl. oda, ahova mások is, akkor ott olyanok lesznek, akikkel már lesz egy közös alapod és kialakulnak különböző kapcsolatok.

De ez csak példa. A lényeg, hogy a te alkatodnak is megfelelő társas dologgal foglalkozva, - sport, tánc, művészetek, vmi érdekesebb munka, egy nyelvtanfolyam, de bármi úgy általában - kapcsolódj másokhoz. Ahol emberek vannak együtt és a helyzetük vagy érdeklődésük is közös, ott barátságok, haverságok, kapcsolatok is szövődnek értelemszerűen.

Nem mind lesz életre szóló nagy durranás de lesz köztük olyan is.

Amúgy meg örülj neki, hogy már 19 éves korodra megfizetted azt a tanulópénzt, hogy legyen saját életed és abban csinálj helyet másoknak, és ne mások életét éld remélve, hogy a kapcsolatotok "örökre" megszabja majd az életutadat.

2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!