Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy régi osztálytársam, mit kéne csinálnom? :/ srácok mi nem túl nyomulós?

Figyelt kérdés
tudom, házinyúlra nem lövünk, de már csak a voltosztálytársam... arról lenne szó, hogy tavaly mindig kereste a társaságom, pedig előtte szinte soha nem beszéltünk, és úgy éreztem, hogy tetszem neki... most, hogy már nem találkozunk naponta, ez változni fog? :/ nem tudnám valahogy óvatosan érzékeltetni vele, hogy nekem is bejön? msn-en, facen? egyáltalán hogy írjak rá? tavaly neki mindig volt vmi indoka :D
2012. jan. 5. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező vázolok neked egy alternatívát teljesen fiktív kezdeményezést.


Szia. Tudom, h már nem beszélünk nap mint nap, de az utóbbi időben elkezdtem hiányolni a társaságod, szeretném megkérdezni, h nem lenne-e kedved találkozni és esetleg egy kávét meginni egy kellemes beszélgetés közben?


Ha egy ilyen típusú kérdésre igen választ kapsz, akkor valószínűleg annak fényében válaszol, h lejött neki a kérdésből a lényeg, ha esetleg mégse de találkoztok, akkor ott kellemesen eltudod neki magyarázni.


22/f

2012. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frodó a Zsákos ***** válasza:
Közös ismerősökkel próbálkoznék maximum. Ha mindenképp írni akarsz neki gondolj bele lehet tetszettél neki és ő ugyanebben a helyzetben megoldotta a dolgot :) Ha más nem dobj fel egy " osztálytalálkozót" de a legjobb lenne ha visszaemlékeznél és saját magad jönnél rá mik voltak anno a témáitok.
2012. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) egyszerűen leírni, mi? :D ez még eszembe se jutott... az osztálytali is jó ötlet :) a közös ismerősök sajnos már nem annyira...
2012. jan. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!