Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék a suliban...

Hogyan tudnék a suliban barátkozni lányokkal?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, de szoktam látni a suliban egy-két szimpatikus lány társaságot. Sajnos engem a fiúk megvetnek, mert gyenge és érzelmes vagyok, ezért velük nincsen lehetőségem barátkozni. Szeretnék egy-két lánnyal összebarátkozni, hogy legyenek végre barátaim. Sose voltak még barátaim és nem tudom mi a barátság. De hogyan mehetnék oda egy lány csapathoz vagy egy lányhoz? Mivel nyithatnék? Ma egyik osztálytársam próbálkozott haverkodni egy lány bandával, de elég keményen visszautasították, csak ilyen válaszokat halottam tőlük, hogy ,,pont annyi" meg ,,nem mind1?" és ez még jobban megrémisztett most. :(


18/F



2012. jún. 8. 18:12
 1/4 anonim válasza:

Elárulom neked így totál ismeretlenül, hogy veled nem azért nem barátkoznak férfitársaid, mert gyenge és érzelmes vagy. Valószínűleg nem vagy jófej, nincs "humorod", de ebből az 5 és fél sorodból is kiderül. Te félénk, beszari gyerek vagy (nem erőszakra gondolok), aki nem mer közeledni, max a nagymama felé (lehet ott sem).

Nem megbántani akartalak, bocs ha sikerült.

2012. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem senki se tart jó fejnek. De nekem is szükségem van barátokra, de így bele fogok dögleni a magányba :(
2012. jún. 8. 18:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Vki azért tudna egy normális választ írni? :(
2012. jún. 8. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
ha rátudod venni magad arra hogy oda menj beszélgetni akkor próbálj olyankor mikor egyedül van valamelyik lány akkor értelmesebben el lehet velük beszélgetni mint mikor a barátnőik előtt megjátsszák magukat
2012. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!