Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lányokkal vagy fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lányokkal vagy fiúkkal szerettek inkább barátkozni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 11:35
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én mindkettővel egyformán barátkozom!


l/14 hamarosan 15

2010. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiúkkal,hisz a lányok többsége irigy egymásra stb... 17/L
2010. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Lány lánnyal barátkozni... haha, jó vicc, az első pasi szétszedi őket...

lány-fiú barátság? haha, jó vicc!

2010. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
inkább fiúkkal,de a fiúk meg általában többet akarnak:D amúgy van jó csaj barátság is,de az inkább kis kortól..és nem szabad elkövetni azt a hibát h rástartolunk a pasiára,sőt még az exre sem!
2010. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fiúkkal mert nincs furkálódás, féltékenykedés, stb, és jól tudnak válaszolni a pasikkal kapcsolatos kérdéseimre:D persze sajnos ott a kockázat hgoy vmelyik fél többet kezdd érezni, és az fájdalmas. de nekem van több olyan fiú barátom is akivel kölcsönösen nem vagyunk egymás esetei, viszont jól kijövünk, és így nincs semmi probléma.
2010. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fiúkkal, hasonló okokból, mint a 12:55-ös.
2010. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
fiuk,lányok egyaránt :)
2010. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban kijövök a fiúkkal. Akárhány lány barátnőm volt, mindig csak csalódnom kellett... Valamilyen módon mindig keresztbe tettek nekem. Most sok fiú barátom van, akikkel sokkal jobban eltudok beszélgetni! És nem azon vannak, hogy hogy ártsanak. A lányos doldaimat meg tesómmal vagy anyával beszélem meg:)
2010. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

fiukkal...hogy miért? hát azért, mert:

1.nem hisztiznek

2.ha valami bajuk van, akkor megmondják szemedbe, nem célozgatnak

3.nem ütik le a pasit a kezedről

4.nyugodtan lehet filmet nézni velük, mert nem nagyon vannak oda a csöpögős filmekért

5.ha megiszol velük egy sört, nem kezdenek el áradozni a párjaikról

6.jó tanácsokat tudnak adni

7.lehet hülyéskedni velük

8.ha elmentek vásárolni, egyből tudnak választani, nem kell 3 órát ott ülni velük, hogy " a pirosat vagy a sárgát vegye-e meg"

9.nem riadnak vissza semmiféle sporttól(általában)

10.jobban kijövök velük mint a csajokkal

11.nem irigykednek

12.ha kell, lehet rájuk számítani

19/L

2010. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én általában fiúkkal barátkozom. Számomra könnyebb veélük beszélgetni, mint a lányokkal. Ha például fiú-ügyeimről beszélek egy lánynak, akkor rögtön elkezd kombinálni, hogy össze fugunk jönni, meg hasonlók, holott a fiút csal testvéremként szeretem... a mostani lányok (tisztelet a kivételnek) ezt szűri le a fiú-ügyeimből.

Ha fiúkkal beszélek ilyen dolgokról, akkor nem sunyi vigyorral a képükön kezdik el lökni a szöveget hogy tuti összejövök vele.

Nekem személy szerint a "legjobb barátom" (már ha létezik ilyen) egy tiszaföldvári srác, 18 éves, és bátyámként szeretem... én meg eléggé távol vagyok tőle, Pécsett... na de elég :D


Végszavam az, hogy én fiúkkal jobban szeretek barátkozni ^^

2010. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!