Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Párommal egy baráti főzőcskézé...

Párommal egy baráti főzőcskézésre vagyunk hivatalosak. A társaság az ő baráti társasága, viszont azok közül akik ott lesznek, egyetlen embert ismerek csak. Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
Hiszen én "idegenebbként", egy jól össze szokott baráti társaságban nem nagyon tudnék mit hozzáfűzni a beszélgetésekhez. Korábban is volt már egy ilyen, de akkor is kudarként éltem meg, tekintettel arra, hogy alig tudtam mit mondani. Volt már valaki a helyemben? Valami hasznos tanácsa van valakinek?

2012. jún. 13. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Csak ülj és mosolyogj. Ha van valami készíteni, mosogatni való, akkor jelentkezz, h elvállalod. Én páromnak a családjával vagyok így. Ismerem és kedvelem őket, de mindig olyan régi ismerősökről, sztorikról beszélnek, amikhez én nem tudok hozzászólni. Ilyenkor mindig megpróbálom magam hasznossá tenni valamivel.
2012. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm!
2012. jún. 13. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Segíts minél többet, ez már alap valamilyen szintű kommunikációra. Aztán akivel leültök pl. krumplit pucolni, azzal máris könnyebb beszédbe elegyedni, hiszen ő is olyasmit fog mondani, ami valószínűleg téged is érdekelhet.
2012. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!