Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az én társaságom. Miért...

Ez az én társaságom. Miért nem lehet elfogadni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak olyan barátaim akiknek bármit elmondhattam és meg is értettek. Elkezdtem keresni olyan embereket akik egy kicsit is hasonlítanak rám és ezek a skinheadek, gárdisták. A családom (apa elfogadja) és a tanárok nem szeretik, hogy ilyen emberekkel barátkozom. Ők megvédenek, szeretnek, meghallgatnak, tanácsokat adnak és foglalkoznak velem. Egyáltalán nem arra megy ki az egész, hogy lefeküdjön velem bármelyik is (amúgy se vagyok olyan mint a legtöbb tizenéves). Én őket szeretem és velük érzem jól magam. Nem értem, hogy miért is baj ez, mégcsak nem is balhésak. Miért nem bírják felfogni, hogy én közéjük tartozom?

14/L


2012. jan. 9. 21:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A korukra se tudják fogni, vannak tőlem fiatalabbak meg huszonévesek. De általában a 16-20 évesekkel vagyok.
2012. jan. 9. 21:21
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Mert szomorú, amikor egy gyerekben sok a gyűlölet. És szerintem az nem normális társaság, amit egy bizonyos dolog együttes gyűlölete tart össze.


És senki sem olyan, mint a legtöbb tizenéves. Ez a közös a tizenévesekben. Mindenki azt mondja, más, de mindenki ugyanolyan.

2012. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Gárdistákkal semmi gond, de skinheadekkel tényleg nem kéne barátkoznod.
2012. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A te korodban mindenki azt mondja, hogy nem olyan, mint a többi tizenéves.
2012. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt arra értettem, hogy nem festem magam, nem járok úgy hogy kivan mindenem és nem azt keresem hogy kivel, mikor, hol tudod lefeküdni.
2012. jan. 9. 21:26
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Tehát pitsa nem vagy.

De ugyanolyan vagy, mint a többi meg nem értettségre, kirekesztettségre vágyó fiatal.

2012. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez a 8. évem suliban. Sokáig kerestem barátokat sulin kívül is, néha találtam egyet-kettőt de az is csak pár hónapig tartott.

Velük viszont hasonló a gondolkodásunk, az ízlésünk meg nem tudom...valahogy sokkal jobban kijövünk egymással, mert bármikor számíthatunk egymásra. Nem olyan rossz emberek mint amilyennek sokan gondolják. Oké, igaz, hogy vannak rosszak de az olyanokkal nem is haverkodom.

2012. jan. 9. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg azért nem fogadják el a barátaidat, mert ők sem fogadják el az emberek egy részét. 14 évesen pedig igenis nagyon befolyásolható vagy, és féltenek. Én megértem őket.
2012. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
.
2012. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Megismrhetem a barátaid?
2012. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!