Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert csinalja mindig ezt?

Miert csinalja mindig ezt?

Figyelt kérdés
Egyik baratnom szinte az osszes bejegyzesemnel elkezd beszelgetni az elotte megszolalt, vagy utana hozzaszolo fiukkal (olyanokkal akiket ismer), mig engem be sem von. Nagyon idegesit, foleg mivel ezt leginkabb azzal teszi akirol tudja, hogy tetszik nekem..

2012. jún. 25. 22:59
 1/5 anonim válasza:
aki facebookozik, az megérdemli
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attol meg, hogy neked csak hulye ismeroseid voltak ott, az nem jelenti azt, hogy az osszes ember az aki hasznalja... Es tudod van akinek tenyleg kapcsolattartasra kell, nem pedig ertelmetlen idezetek es pozolos fotok napi szintu megosztasara.. ;)
2012. jún. 25. 23:08
 3/5 anonim válasza:
szuper... de én azt tudom, hogy néz ki :D
2012. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem lennék benne biztos hogy ö a barátnöd.de azért kérdezd meg töle magátol hogy miért csinálja.
2012. jún. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Flörtöl :) Népszerűsködik a te oldaladon anélkül, hogy veled foglalkozna. Szólhatnál neki, hogy idegesít, de lehet a "barátság" bánná, ha nem volt igazi, eltávolodhat tőled. Kiderül a népszerűség a fontos neki vagy a barátságotok.
2012. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!