Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ismerkedni?

Hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Jó talán kicsit nevetségesen fogalmaztam meg a kérdésem.

De az van, hogy 17 éves fiú vagyok, egész eddigi életemben előforduló összes szabadidőmet ahogy csak tehettem a gép előtt töltöttem. Kocka voltam. Meg hát vagyok is. Jó lehet fikázni, énis tudom h nem épp a leg egészségesebb vagy a leg előnyösebb életforma. Ezért úgy döntöttem hogy valahogy barátkozni kellene. A baki ebben csak annyi hogy nem tudom hogy milyen módszerek vannak. Ilyenekre lennék kiváncsi.:

- Sport, mert közben megismerhetek sok embert és lehetnek barátaim. Ebben csak az a hiba hogy nem tudom hol, hogy kell csatlakozni sportcsapatokba, és hát a testalkatom sem épp olyan hogy bírná. A leggyengébb lennék, kinéznének a csapatból.

- Hallottam olyat, hogy baráttal kiülni a parkba, és odamenni az emberekhez, beszélgetni, és megismerni. Nekem erre alkalmas barátom nincs. A szülinapomon is az 50 ismerősöm közül vagy 3an köszöntöttek fel. Nem vagyok valami közismert ember..

- Hallottam olyat is, hogy egy baráti körhöz csatlakozni, és elmenni helyekre velük. Hát az előző pont miatt ez sem lehetséges.


Csak az iskolából ismert (előző iskolai osztálytársak) közül egy nem épp normális lánnyal kommunikálok naponta. A jelenlegi osztályom majd összes tagja lenéz emiatt az életmód miatt. Akik meg nem, azok meg hívnak péntek este bulizni meg csak úgy bemenni inni. Azt tudni kell, hogy egyáltalán nem iszom, olyan család tagja vagyok ami teljesen elveti az alkoholizálást. Ezzel egyet is értek. Tehát ez sem menne..


Valaki akinek az ilyen ismerkedések nem jelentenek gondot, vagy vannak bejövős taktikái leirna idenekem párat? Nagy segitség lenne...



2012. júl. 14. 19:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Na látod az állat lenne..

mert itt lakok Szabolcsban, és Magasépitész mérnöknek tanulok, és itt olyan ágon továbbtanulásra nem igazán vagy csak nagyon messze, kolival megoldhatóan lenne megoldható. :D

2012. júl. 14. 21:44
 22/22 anonim válasza:
Hátha folyton gép előtt vagy lehet interneten is. Van egy csomó ilyen oldal csak írni kell akivel dumálni szeretnél aztán kész. Vagy ír vagy nem :)
2012. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!