Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Szociálisan meg...

Mit tegyek? Szociálisan meg fogok halni.14L

Figyelt kérdés

Idén leszek 8.-os. (Évvesztes vagyok.) A szüleimmel beszélünk sokat a továbbtanulásról és ők semmiképp se akarnak a mi városunkban középiskolába járatni. Esélyem lenne erős gimnáziumokban is, de nem engednek, kötik az ebet a karóhoz. Így sincs akkora nagy társaságom, 3-4 emberrel mászkálok el, és már előre örültem, hogy bekerülök egy helyi suliba, erre puff. Tudni illik, most se az én városomban tanulok és ott sem jövök ki túl jól senkivel. Nem vagyok antiszociális, csak valahogy hiányzik az a társaság. Mit tegyek?? Nem akarok elkerülni:(

14L



2012. júl. 15. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
NEm fogsz meghalni "szociálisan" :D se máshogyan...az új suliban is megtalálod majd a megfelelő embereket, ne aggódj :)
2012. júl. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak egy barátod lesz, akkor már jól jártál. Többet ér egy igaz barát egy életen át, mint egy "hadsereg"!
2012. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
hát ... nekem igaz szint az egész osztály a barátom volt de én is éreztem így egy kis faluból messze el az otthontól egy nagy városba de lett egy csomó úgy haverom és barátaim szerintem csak kicsit nyitottabbnak kellene lenned és nem tragédiaként felfogni
2012. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Na ezt figyeld, szeptemberben leszek kilencedikes,és a 'barátnőmmel ' megyek egy suliba,ahol csak őt ismerem.Szerinted mennyi esélyem van?:D Na,de próbálkozz barátkozni , stb. : D
2012. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is 9.es leszek és olyan osztályba kerülök ahol senkit nem fogok ismerni.. szerinted nekem jobb a helyzetem?!
2012. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
énis most mek 9.be
2012. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!