Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, bemutassam? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, bemutassam? Többi lent

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedtem meg a mostani barátommal, de már régebben is ismertem, csak most újra ismerkedtünk :D Összejárkáltunk, dumálgattunk, mondta hogy többet akar. 2 hete járunk. Voltam már náluk is, aludtam is már ott.Persze a szüleimnek mást mondtam..

Amikor ott voltam találkoztam az anyukájával, csak köszöntünk egymásnak, nem mutatott be. De tudja hogy ki vagyok stb.. A nővérének se mutatott be, aki ritkán jár haza. Az én szüleimnek nem akarom még bemutatni, mert áprilisban került sor a "váljunk el" témára, édesanyám 2 hónapig mély depresszióban volt, nyugtatókat szedett. Már nem olyan vészes a helyzet, de félek ha bemutatnám a barátom, megint magába fordulna, hogy nekem van valakim, neki viszont nincs. Az önbecsülése a béka s**ge alatt van, azt hiszi hogy csúnya, mert apám egy 10 évvel fiatalabb nővel csalta meg. Apám a mai napig itt van a házban, csak estére megy "haza" a barátnőjéhez. Nagyon zűrös most az életünk, de hiába mondtam el a barátomnak hogy még kicsit várni szeretnék a bemutatással, neki ez rosszul esik. A volt barátomat amikor bemutattam, apám teljesen kiakadt hogy milyen csúnya, és hogy hülye is. Még a portáról is kitiltotta. Apának nem is akarom elmondani, sőt beszélni sem akarok erről a témáról. A másik gond még az, hogy édesanyám egy 24 éves fiúval furikázik, együtt mentek egy fesztiválra, (nekem azt mondta a barátnőjével megy..) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ő is hazudozik, sokáig marad ki esténként. Nekem ez nagyon ciki, a barátom is tudja hogy 24 éves pasival mászkál anyám.

A barátom 17 éves, én 16.



2012. júl. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nem a kor az elsődleges, nem számít! A szerelemet nem a kor határozza meg! Ha anyukádnak az esik jól,hogy egy 24 éves csávóval járkál,akkor mért ne!! Tehát akkor már ő sincsen egyedül és bemutathatod neki a barátodat! DE még ha egyedül is lenne,akkor is bemutathatnád ,hiszen ő az anyukád és ő az aki biztos örülni fog a te boldogságodnak!!!!
2012. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a szüleid lelki állapotától vagy párkapcsolati helyzetétől tedd függővé, hogy mikor mutatod be a barátod.


Ha anyukád féltékeny lenne rád, amiért neked van neki meg nincs, akkor bocsi de egyébként is kéne neki az a gyógyszer. Azok után viszont, hogy egy fiatalabb pasival mászkál nem valószínű, hogy lesznek ilyen problémái. Bár elég sanszos, hogy csak vissza akar vágni apudnak...

2012. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jövőhéten szabin lesz anyum, szerintem meghívom egy ebédre a barátomat. De hogy csináljam?Nem emlékszem eddig hogy csináltam.. Csak úgy álljak elé, hogy "beszeretnék mutatni valakit, eljöhet ebédre?" ??
2012. júl. 21. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először ha kivitelezhető, de egy spontánnak látszó "Anya, ő a barátom xy..." helyzettel próbálkozz. Aztán jöhet az ebédes szitu. De Te ismered jobban anyukádat, ahogy jobbnak látod.
2012. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!