Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka annak, hogy valaki/v...

Mi az oka annak, hogy valaki/valakik azt írják ide, hogy barátot keresnek, és írjanak nekik, szeretnének ismerkedni beszélgetni, aztán ha ír nekik az ember, semmi, válaszra sem méltatják?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Írtam. :D
2012. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
Mi az oka annak, hogy valaki/valakik olyan kérdéseket írnak ide, amire rajtuk kívül senki nem tudja a választ? Szerinted mégis honnan tudnánk? Ez amúgy se társkereső,bár nem mintha bajom lenne vele, hogy sokan itt ismerkednek. Ha meg komolyan gondolkodsz ismerkedésen, akkor megfelelő oldalon kellene keresgélned.
2012. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barát csak barát,nem ide irnám ha kapcsolatot keresnék.
2012. aug. 15. 19:06
 4/7 anonim válasza:
64%
Akkor bocsi a barátot átugrottam :D Azt hittem komolyabb kapcsolaton gondolkozol.
2012. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ilyen esetben vagy meggondolják magukat, vagy lehet, hogy van olyan, aki elfelejti, hogy ide is írt :). Egyébként meg ez a legegyszerűbb módja annak, hogy ha itt valakivel nem akarod mégsem felvenni a kapcsolatot. Nincs semmi személyes az egészben, csak nem ír és nincs gond, nem kell magyarázkodni.
2012. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm.Csak azt gondoltam,hogy ha már ide kiirja,hogy mindenkinek válaszol, ír,akkor igy is lessz,de nem könnyű ez a barát keresés az biztos:(
2012. aug. 15. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pl. mikor még kicsi voltam, olvastam a 13 magazint. És abba feladtam ilyen levelet, hogy levelező partnert keresek. csakhogy egy év múlva került be a levelem. Először nem értettem, mi van, mért jön ez a sok levél, majd kinyitottam az újságot, és benne volt a levelem az aktuális számban. Először is így kisebbek írtak nekem, másrészt már nem akartam azóta levelezni, harmadrészt, volt, ami már nem is volt igaz (pl.: kedvenc együttes, ilyenek).


Azon kívül az ilyen hirdetésben nem válaszolnak mindenkinek. Tudom, hogy ez sértő, de én, ha akartam is volna levelezni, nem tudtam volna mindenkinek válaszolni. Sokan voltak. Sokan csak egyet kiválasztanak, persze itt interneten, ahol a bélyeg, stb. nem kerül pénzbe, esetleg illene visszaírni, hogy bocs, nem te vagy az.

2012. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!