Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? Ilyen egy barát?

Ez normális? Ilyen egy barát?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú barátom. Majdnem egy éve kezdtünk találkozgatni, beszélgetni, iszogatni. Kisirtuk egymásnak a bánatunk. Mindig mondta, hogy mekkora barátok vagyunk. A szülinapját együtt ünnepeltük. Szoval tényleg nagyon jóba voltunk. Pár hónapja van barátnője, amiről nem tudtam. Egy közös ismerősünktől tudtam meg, hogy ez miatt nem beszél velem. Egyáltalán. Csak köszön. Ez nekem nagyon fáj, meg hiányzik. Nyilván nem azt akartam, hogy a szerelme helyett velem legyen, de ha máshogy nem, legalább neten beszélhetnénk...

2012. aug. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz dolog, hogy a barátod ezt teszi veled. De a rózsaszín felhők vakítják el. Keresd a társaságát! :)
2012. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Probáltam, de lehetetlen. Irtam neki faceen, gondoltam ott talán reagál, de nem. Ma találkoztunk, köszönt és elment. :(((
2012. aug. 15. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez most nem tiszta. Te most csaj vagy? :D

Egyébként velem is volt ilyen. Egész általánosban legjobb haverok voltunk, aztán középsuli elején is még tartottuk a kapcsolatot, mivel egy suliba mentünk, asztán egyik napról a másikra nem is köszönt nekem.. Az új társaságába nem illek be...

Szerintem ez a legnagyobb bunkóság ami létezik. Lehet, hogy úgy sem lenne sokkal jobb, de legalább egy levelet írhatott volna, hogy bocsi, de nem találkozhattok többet.

2012. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyit jelentettél neki, de ettől nem lettél kevesebb. Menj tovább, ne pazarold az energiád ilyenekre!
2012. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok.

Lehet tényleg az a legjobb megoldás, hogy nem foglalkozom vele. :((((

2012. aug. 16. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!