Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok az emberek akiket a...

Azok az emberek akiket a ''legjobb barátaimnak'' tartottam rengetegszer becsaptak szerintetek érdemes lenne elsimítani velük a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nyár elején is alig hívtak el bulizni nyár közepére meg már le se sz..rtak.De nem csak nyáron hanem lassan egy éve ez van, ha én elhívom őket mindig van valami kifogásuk,vagy ami még ennél is rosszabb valamit lebeszélünk aztán nem jönnek el telefont meg vagy kikapcsolják vagy kinyomják.Mit kéne csinálnom? 17/F

2012. aug. 22. 00:23
 1/5 anonim válasza:
Szívesen adnék tanácsot ha tudnék,mert sajna hasonló cipőben járunk.És én is 17 vagyok.
2012. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
17%

Hol élsz!?

Hogy nézel ki!?

2012. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy hol él és, hogy néz ki???


Szerintem keress új barátokat, mert őket nem nagyon lehet annak nevezni. :/ Mondjuk mivel nem ismerlek lehet veled van a probléma és nem kedvelnek vagy csináltál valami olyat, ami nekik nem tetszik. Mindegy, ha fontosak neked, akkor próbáld meg megbeszélni velük, hogy miért kerülnek és miért viselkednek így. Sok sikert! :)

2012. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát Nekem,nem tök mindegy ,hogy néz ki.

;)

1.-2 voltam...

2012. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2

Ezt én sem értem mért lenne fontos, hogy hol lakom és hogy nézek ki?:D

2012. aug. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!