Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utasítja vissza a...

Miért utasítja vissza a barátságomat is?

Figyelt kérdés

Randiztam első nap egy leendő csoporttársammal és. Bár kicsit túl közelire sikerült (ágyban filmnézés) én azt mondom jól éreztük magunkat. Sokat beszélgettünk, láttam, hogy érdeklődik, csillog a szeme, keresi a tekintetem, stb.


(barátja volt amúgy és a randi véletlenül sikerült szerintem randinak)


Másnap meg pálfordulat, és levegőnek nézett... még finoman el is küldött amikor beszélni próbáltam vele. Ezt csinálta 2 hétig, most azt veszem észre sokat van a közelemben és néha beszélünk de még mindig nem olyan nyitott mint az elején.


Nekem nem kell ez a sz.r.......


Szimpatikus a csaj és egyszerűen csak barátkozni szeretnék vele, fasza barátság születne az egészből. Nem akarok többet mint ő, kinőttem már ebből, el tudom fogadni ha valaki nem akar tőlem semmit, viszont az nagyon fáj hogy barátilag is visszautasít.


Szóval miért utasítja vissza a barátságomat is?

És mit tehetek, hogy ez az egész oldódjon?



2012. szept. 22. 21:09
 1/6 anonim válasza:

ami nem megy azt nem kell erőltetni :/

sztem hagyd ha akar barátkozni majd odajön :/

2012. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondold magad a helyébe! van egy komoly kapcsolata, amit nem akar kockáztatni.

Aztán egy gyenge pillanatban egy ágyba kerül veled.

Azóta is attól reszket, nehogy valami kitudódjon, mert a barátja megtudhatja.

Nyilván nem bízik benned, próbál kerülni, retteg a gondolattól is.

Ha szimpatikus vagy neki, annál rosszabb, mert magában sem bízik, hogy nem ismétlődik meg mégegyszer.

Ha szimpatikus neked, vagy kizökkented a bizonytalanságból, meghódítod, elszakítod a barátjától, vagy békén hagyod örökre.

2012. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második, igen. de külön teszem fel, mert ha egybe írom senki nem érti mire vagyok kíváncsi.
2012. szept. 22. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes lány lehet, ha van pasija és közben veled fekszik az ágyon filmet nézve....
2012. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg is bánta..
2012. szept. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!