Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit korai még a kérdés, de nem hagy nyugodni...:)

Karácsonykor leszünk 27.-én 7 hónaposak..:D

Lelki társak,barátok vagyunk..és szerelmesek:) Imádok vele lenni. Ő 17 éves, konditerembe jár..és ezt nagyon komolyan is veszi...nem tudom mi lenne a legideálisabb ajándék számára! Segitsetek:D



2012. szept. 24. 20:55
 1/2 anonim válasza:
szia jajj már engem is izgat a Karácsony, hogy mit vegyek az ismerőseimnek. Nincsen barátom, így nem tudok ebben tanácsot adni,de vannak fotós boltok ahol közös képet lehet nyomtatni egérpadra, pólóra, bögrére.. esetleg egy bögrét és vmi karácsonyiasra megszerkesztve egy közös kép. Süss neki hozzá valami karácsonyi sütit. Dezodort meg ilyesmit ne adj, mert minden 6. ismerősétől azt fog kapni, meg tusfürdő ilyesmi. Inkább személyes ajándék. Vagy menjetek el egy koncertre, vidd el korizni, ha lenne barátom tökre örülnék ha ilyet vesz persze ez tudom hogy fordított eset. :)
2012. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia:)Köszönöm a tippeket.:) Az ismerősökkel/rokonokkal nekem nincs gondom :) Vele van egyedül..:D Közös képet már adtam neki szülinapjára, és azt már nem szeretnék..dezodort ilyesmit semmiképp..:) Arra gondoltam, hogy ezüst medál..szivecske, ami ketté van törve..az egyik fele nálam, a másik nála. Bele gravíroztatnám a dátumot amikor összejöttünk..:) Szerintem jó ötlet..és remélem hordani is fogja:)
2012. okt. 25. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!