Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még esély arra, hogy...

Van még esély arra, hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel nagyon jóba voltam és szinte már testvérekként tekintettünk egymásra. Rengeteg közös volt bennünk és jól kiegészítettük egymást. Ketten verhetetlenek voltunk a tervezgetésben (alaposan előre is tervezgettünk) mondhatjuk egy rugóra járt az agyunk többnyire. Egy nap azonban minden ok nélkül nekem állt és facen levélben közölte velem, hogy vége a barátságunknak... nem vesztünk össze, nem volt veszekedés. (mint kiderült a másik barátnője tele tömte a fejét hazugságokkal) Össze törte és megrongálta a tölem kaptt ajándékokat, széttépte a képemet és ezeket így a küszöbömhöz rakta... meg is fenyegetett, hogy betöri az orromat... Próbáltam többször is békülni, de mindig ugyan azzal jött, hogy vége és ne is reménykedjek. Sok sírás és szomorkodás után megpróbáltam ezt elfogadni és új barátokat szerezni... csakhogy ahányszor más emberrel látott számon kérte, hogy milyen jogon beszélget velem, illetve olyan is volt, hogy látott egy csajjal egyszer és rögtön facen azzal jött, hogy miért van új barátnőm...Van még esély a békülésre? Vagy miért csinálja ezt?

2012. okt. 12. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
EZ KOMOLY ?! Figyi ő az LB-d volt és inkább egy másiknak hitt mint sem neked... ezen gondolkodj el (bocsi hogy így beszélek csak ez a történet nagyon felháborított) Szerintem hagyd a ,sose volt az igazi barátnőd :)
2012. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha tudnad mennyit gondolkoztam mar ezen... :( viszont nincsennek barataim, baratnoim es idegesit, hogy eluzi mellolem azokat akikkel probalok baratkozni... (ahogy irtam szamon keri oket) amugy azt a baratnojet sokkal regebb ota ismeri mint engem, meg az szerzett neki valami illegalis munkat is...
2012. okt. 12. 20:18
 3/3 anonim válasza:
szerintem ha nincs is barátnőd,akkor se állj össze ilyen csajokkal mert ezek szerintem legalábbis nem barátnők.
2012. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!