Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap kirúgott a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kirúgott a párom, azóta nem veszi fel a telefont ha hívom. Van rá esély, hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés
3 hete jöttünk össze, de már előtte sokáig udvarolt. Szerelmes vagyok belé, azt mondja ő is belém. Tegnap mégis egy kis hülyeségen megsértődtem, és közömbösen viselkedtem vele. Csúnyán összekaptunk, mire ő (remélem, hogy csak mérgében) szakított velem. Rá kb 5 percre elkezdtem hívni, sms-eket írni neki de csak kinyomja a telefont. Szerintetek mikor tudok vele beszélni?
2009. máj. 24. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt... Ne nyomulj ennyire, hogy már 5 perc után hívod, smst írsz. Ez inkább taszító számára, hogy ennyire vissza akarod jkönyörögni magad. Hagyd, hogy ő is kidühöngje magát és úgyis keresni fog, vagy 1-2 nap múlva hívd fel Te, ha ddig nem hív. De addig ne írj neki, ne keresd, hagyd gondolkodni. Más lenne ha 5 éve együtt lettetek volna, de egy pár hetes kapcsolat nem igazán viseli el ezt még.
2009. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

3 hét?Jaj min lehet összeveszni ennyi idő alatt?Összebújni,csókolózni,szexelni kellene nem besértődni és veszekedni.

Ha azt mondta szeret akkor biztos jelentkezni fog!

2009. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
felkerestem ma a munkahelyén... azt mondta délután felhív..nemrég írt egy sms-t, hogy szeret!
2009. máj. 24. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén is gondolja, akkor veled örülök. Ha csak kierőszakoltad ezt, akkor pedig úgysem lesz hosszú életű a kapcsolat és előbb-utóbb az is kiderül. Sok sikert a továbbiakra!
2009. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!