Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálhatja ezt a barátnőm?

Miért csinálhatja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kategóriáért, de a barátnőmről van szó, és itt "barátság" alcímet sehol sem találok.


Szóval x évvel ezelőtt volt egy fiúm. Nagyon rövid és viharos szerelem volt, de annál szenvedélyesebb. 18 éves voltam akkoriban, a barátnőm is ennyi idős volt.


Ezzel a fiúval nagyon gyorsan vége lett a kapcsolatunknak, és olyannyira eltűnt, hogy semmit nem tudtam róla múlt hét péntekig. Bejelölt a facebookon, és a barátnőmet is. (mivel elég jó kapcsolatuk volt) Meglepődtem, mert házas lett, és van két kisgyereke is.


Erre szombaton hívott a barátnőm, hogy láttam e a jelölést. Mondtam, hogy igen, és vissza is igazoltam. Erre ő elkezdett "dicsekedni", hogy ő chatelt is a volt fiúmmal, és megbeszélték, hogy találkozni fognak, mert mindketten a tőlünk nem messze lévő városban dolgoznak. Mondom jó, találkozzanak, legalább tudni fogom az új infókat.


Következő nap megint hívott barátnőm, hogy a volt fiúm olyanokat írt neki, hogy bármelyik pasi örülne a társaságának, meg hogy milyen szép lett. Erre is csak annyit mondtam, hogy ok, fogadja a bókot, elvégre a párjától úgy sem kap belőle sokat...


Aztán ma is hívott, hogy előléptették, és megbeszélte a volt fiúmmal, hogy megünneplik majd a találkán, meg koccintanak rá.

Itt már elakadtam. Most miért hívogat engem mindig ezzel? Nem igazán értem. Nekem teljesen úgy jön le, mintha idegesíteni akarna, de nem értem, hogy miért. Engem nem érdekel már ez a pasi, rég volt már, amikor mi jártunk. Amúgy is családja van, és nálam az szent dolog.

Ma már mondtam neki a telefonba, hogy nem vagyok kíváncsi az exem minden lépésére. Erre jött a "ne játszd az agyad, tudom, hogy még megdobban a szíved ha rá gondolsz" duma.


Most komolyan, mire jó ez? Azt tudom, hogy anno a barátnőm is kinézte magának ezt a pasit, de már neki is párja van, együtt élnek, nemsokára gyereket is szeretnének.


Volt már valakivel hasonló eset? Mi lett a végkifejlet?

Hogy hitessem el vele, hogy nem érdekel, és ne hívjon fel minden hülyeségért?


Elnézést a regényért. :)



2012. okt. 15. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nem komplett. légy továbbra is közömbös hátha leesik neki a dolog.
2012. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Ez a ne játszd az agyad duma tisztán mutatja,miért csinálja. Az orrod alá akarja dörgölni,hogy most ő van soron és milyen jók kijönnek. Azt akarja,hogy legalább annyira szarul érzed magad,mint ő mikor még együtt voltál a sráccal és bejött neki.

Egy cafka,ne törődj vele. Nem tudom,hogy akarhat a mostani párjától gyereket,ha az exeddel szórakozik..

2012. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
A Napnál is világosabb, hogy ő is meg akarja dugatni magát vele.
2012. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
3nál a pont. És ezzel h mindent elmond v idegesíteni akar v arra kiváncsi h mit szólsz a dologhoz. Mondjuk nekem ilyen "barátnő" tuti nem kéne. Barátnak és embernek is szar
2012. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bevallom, nekem is ez jutott eszembe, mint amit írtok. De akkor sem értem, mert sosem csinált ilyet.

És azt sem értem, hogy miért nem fogja föl, hogy engem nem érdekel?

Cukik a gyerekek, meg minden, de ennyi.

2012. okt. 15. 21:46
 6/12 anonim válasza:
100%
Sosem tudhatod h ki fog hátbaszúrni. Tudod azt mondják h a barátság örök. Hát sok esetben sajnos nem. A legjobb barát is az ember ellen fordulhat egy váratlan pillanatban. Ezért válogatom én meg alaposan h kivel barátkozok és jól megnézem h kinek fordítok hátat.
2012. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

11 éves korunk óta barátnők vagyunk. Óóóó, megválogattam én őt rendesen! :)

Igazból nem érzem olyan nagy hátba szúrásnak, mert mint mondtam, hidegen hagy a dolog.

Szerdán lesz a tali, már előre félek, hogy mennyit fog áradozni. Na, majd csak valahogy leállítom. :D

2012. okt. 15. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet mostanában rosszul mentek neki a dolgok és azért lett ilyen... remélem megmarad amúgy jó barátnőnek mert így nehéz lesz.
2012. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Megtalálja zsák a foltját. A volt pasidra és a barátnődre értem.
2012. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, semmi jelét nem látom annak, hogy rosszul mennének a dolgai. Szerintem egyszerűen csak tüske maradt benne.

Volt ez a fiú, és mikor elkezdtünk összemelegedni, láttam rajta, hogy nem tetszik neki a dolog. Akkor még nem tudtam, hogy neki is tetszik. Miután szakítottunk, mondta el. De amúgy sem voltam az a tipus, aki a barátnője miatt nem jön össze egy pasival. Elvégre a fiú engem nézett ki elsőnek, szerintem ő sem utasította vissza. De ugye nem tartott sokig a dolog, mert ez a srác egy igazi Casanova volt már akkoriban is, én meg az a jó kislány fajta. idővel rájöttem, hogy nem lehet valami hűséges típus, épp ezért szakítottam, még mielőtt a szívemet törte volna össze. :)

2012. okt. 16. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!