Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell viselkedni egy...

Hogyan kell viselkedni egy idegesebb baráttal?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,aki túl hamar lesz ideges!Mindegy miről van szó,ha nem értünk vele egyet akkor "felkapja a vizet" lehord mindennek(általában a hátunk mögött)és megharagszik,amiért nem az ő véleményén vagyunk!Mit lehetne tenni ez ellen?Vagy,hogy megváltozzon?Ezek ellenére mikor nem "jön rá az 5 perc" nagyon segítőkész és jó barát!Valakinek ötlet?

2012. okt. 22. 12:48
 1/4 anonim válasza:
Az, hogy nem vagytok egy véleményen, még nem jogosit fel semmilyen barátnőt arra, hogy lehordjon mindennek! Nekem is van egy barátnőm, immár kb 6 éve, és az elején még nem is, de mostanában nálunk is elöjöttek ilyen aprobb véleménykülönbségek...de mikor azt látjuk hogy ugysem változik a másik véleménye, témát váltunk, mert a barátságunk fontosabb ennél. Miota vagytok barátok? Ha neked tényleg fontos, hogy azok maradjatok, probálj vele leülni higgadtan, és mondd el neki őszíntén, hogy ezek neked rosszul esnek, és javasold hogy ha legközelebb ilyen van, probálja elfogadni hogy minden ember más, és minden vélemény más...okosabbat nem tudok mondani, de ha ennek a lánynak szintén fontos ez a barátság, akkor valószínü megfogja érteni.
2012. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 15 éve vagyunk barátok!A baráti társasággal közösen már elmondtuk neki és akkor kb 2 hétig nyugodt volt és "feltűnően" nyugodtan fogadta!:) lehet olyan napja volt nem tudom!:) de a 2 hét után újra rátörtek ezek a dolgok!olyan sokszor mintha ő észre sem venné,vagy nem tudom!Lehet,hogy van valami komolyabb gond,amit nekünk nem mond el már erre is gondoltunk!Csak nem tudjuk mit csináljuk!Érted?! :S
2012. okt. 22. 21:03
 3/4 anonim válasza:
értem...kicsit késve de olvasom a válaszod...azóta valami változás?
2012. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi!Megpróbálom így elfogadni,de kicsit nehéz mindig tűrni neki!:S
2012. dec. 21. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!