Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek én fujom fel? Ez...

Szerintetek én fujom fel? Ez lenne a legjobb barátnő? ; ( ( (

Figyelt kérdés

Nos van a legjobb barátnőm,akivel alig szoktam találkozni... Azt mondja hétvégén nem ér és csak busszal 5 percre lakik.... Ezt még úgy mond megemésztettem..... Ugye most itt van a 4 napos szünet és most se akar el jönni.... Soha színházba se,moziba se,fagyizni se... Csak akkor jőn be ha valaki elhozza,pl apja,vagy tesoja.de akkor is csak kb fél órát marad,nyáron is csak max egyszer jőn be,de akkor is csak 3 órára...

Nos véleményetekre szeretnék kíváncsi lenni...: Ő lenne az én legeslegjobb barátnőm,annyit meg se tud tenni hogy se hétvégén,se nyáron nem tesz meg annyit már ha a legjobb barátnőm hogy 4 perc amíg ideer busszal...?? Szerintetek én fujom fel és ő neki van igaza,vagy nekem??? Szerintetek kinek van igaza?? Ja és nyáron se busszal jőn csak ha valaki behozza.... Hm?? Bocsi a hosszú szövegért,és kösz hogy elolvastad... ;) ;//



2012. ápr. 27. 16:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ucso szülinapjára meg se hívott... :// csak egyeszer hívott meg kb 10 év alatt ... Úgy érzem már csak barát...;//
2012. ápr. 27. 16:55
 2/9 anonim válasza:
ez durva lesz de nem lehet, hogy ez egyirányu barátság? lehet Ő nemis akar a Te barátod lenni :-/
2012. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet.. Már szerintem legjobb barátnőből csak barát lett.. Nem érzem hogy ő lenne a legjobb...
2012. ápr. 27. 17:12
 4/9 anonim válasza:
Szerintem lehet hogy ez rosszul fog esni .. de ez még barátság sem. Nem lehet hogy rácsimpaszkodsz és ő nem is szeretne veled barátkozni?! Vondd kérdőre.. ez nem barátság ez csak egy semmi!:O
2012. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kőszi a segítséget lehet nem akar fogalmam sincs... :-// nálunk ma van majális,búcsú de nem jőn be sehogy és csak 5 percre lakik busszal,gyalog max fél óra,háromnegyed... De busszal is,és még apja,vagy kêt tesója közülis valamelyik betudná hozni kocsival... :-// de nem jőn. . Uccso nak szólt,kőszi azért a választ... :)
2012. máj. 1. 12:04
 6/9 anonim válasza:
Nos, szerintem nem, hogy legjobb barát, de még barát se.. Mindegy, h a fiúkat vagy a lányokat nézzük, de akik jóba vannak, mindig együtt lógnak stb. Nem pedig X időnként találkoznak meg ilyenek :) Sztem ez a dolog már megfőtt.. De normális barátot találni sosem késő, csak nem egyszerű.
2012. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Annamari1981 válasza:
Nos.ő már csak 1 ismerős számodra!Felejtsd el mint barátot..Sajnálom,de ez az igazság!
2012. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ez nagyon rossz lehet!! :( sajnálom. nem érdemli meg egyáltalán a barátságodat nemhogy azt hogy a legjobbnak járó helyet!! ez a barátság már a múlté. keress más lányokat, biztos találsz egy olyan lányt aki nem akar majd lerázni :)
2012. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de rossz...szerintem hagyd..
2022. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!