Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ébredtem rá, hogy nincsen...

Most ébredtem rá, hogy nincsenek igazi barátaim, miért, micsináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt tapasztalom, akiket eddig a barátaimnak hittem, teljesen megváltoztak 1 nyár alatt, ha én nem kerestem a társaságukat akkor akár hetekig nem beszéltünk, de amint szükségük volt valamire, jó voltam. Lehet azért van mert nem iszom le magam minden hétvégén, nem füvezek cigizek stb...És nincs már lassan olyan ember aki nem ezt csinálja... CSak egyetlen egy van talán aki próbál időt szakitani rám... Mit tudok Tenni, micsináljak?

2012. nov. 3. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress olyanokat akik hozzád hasonlóak.. ( nem cigiznek, nem isznak, stb. egy a világhoz való hozzáállásotok... vagyis legalábbis közel van egymáshoz.)
2012. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem találok olyakat... mindenki megváltozott... mindenkinek csak addig vagyok jó még kellek... akivel mégis számitok vagy elköltözött vagy elment valahova
2012. nov. 3. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress máshol. Nagy a világ. Számomra többet ér egy olyan ember, ki 200+ km re lakik tőlem, de a születésnapomon előzetes bejelentés nélkül képes felvenni a telefont, felhívni és felköszönteni.
2012. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!