Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért van ha 2...

Szerintetek miért van ha 2 barátnő egyszer csak eltávolodik egymástól? Csendben szakad meg a kapcsolat semmi összeveszés.

Figyelt kérdés
Lehet mert kezdünk felnőni, de nekem hiányzik mert 5éves barátságról van szó, csak túl büszke vagyok hogy írjak neki. Előtte mindennap beszéltünk most meg fél éve semmi... Elköltözött pestre, barátja is lett. Bár nekem is van és attól még ugyan úgy van időm a barátaimra, mert szerintem attól még nem áll meg a világ. Felkeressem? A büszkeségem nem hagyja...

2012. nov. 7. 03:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 éves barátság megért egy próbát. Add fel a büszkeséged és írj neki, csak így tudhatod meg a hátteret.


Egyébként az emberek változnak, sokszor előfordul, hogy azzal, akivel előtte mindent meg tudott beszélni és a legjobb barátok voltak, egyszer csak elkezdenek távolodni egymástól, mert más közegbe kerülnek, más hatások érik őket.

2012. nov. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennek nem az az oka, hogy van barátja. Valószínűleg a távolság sem tett jót a barátságotoknak, mert nyilván ritkábban tudtok találkozni, de még ez sem lenne igazán ok. Az emberek sokat változnak és akik régen nagyon jó barátok voltak, nem biztos, hogy életük végéig azok lesznek. Én is így voltam egy-két baráttal. Eltávolodtunk, mások lettünk, elköltöztünk és már kevesen tartjuk a kapcsolatot.

Ha hiányzik, írj neki, beszélgessetek, aztán majd látod, van-e értelme felkeresni.

2012. nov. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló helyzetben vagyok én is csak nálam egy 13 éves barátságról van szó... nagyon régóta jóban vagyunk sőt csak mi ketten voltunk barátnők neki se és nekem se volt más... mostanra viszont szépen eltávolodtunk egymástól, nem volt már közös témánk se... ez a barátnőm szintén pestre költözött, mint a tiéd... nálunk se volt veszekedés csak annyi történt, hogy más kezdett el érdekelni minket és mind a kettőnknek lett új legjobb barátnője meg nekem lett párom... hónapokig nem is beszéltünk, de rájöttünk, hogy attól még, hogy nem vagyunk már annyira összhangban még hiányzunk egymásnak és ismét felvettük a kapcsolatot, újra találkozgatunk, ha haza jön pestről a szüleihez és rendszeresen beszélgetünk facen. Ne hagyd veszni ezt a barátságodat, tedd félre a büszkeségedet és vedd fel vele a kapcsolatot!
2012. nov. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ne. Elég egyértelműen a tudtodra adta,hogy már nincs helyed az életében.
2012. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert csak. Az én barátnőm olyan szinten megutált minden ok nélkül, hogy a köszönésemet sem fogadja. Neki ennyit ért az a kizárólagos legjobb barátnőség, ami több, mint egy évtizedet kitartott. Én nemrég realizáltam, mennyire nem kívánatos vagyok neki, és most kezdtem el utálni, de mérhetetlenül.
2012. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Írtam egy rövid sort aztán majd kiderül... Igazatok van, egy próbát megér, és ha esetleg nem jelentkezik vagy nem jutunk semmire akkor legalább tudom hogy nincs is értelme és el kell engedni ezt a barátságot. Nekem van olyan barátnőm is akivel 500km-re kerültünk egymástól és 10 éve tart, ő mondjuk olyan hogy biztos vagyok benne hogy nem létezik olyan dolog ami elválaszthatna bennünket, mert elég sok mindenen keresztül mentünk.
2012. nov. 7. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a mostani legjobb barátnőm annyira megharagudott rám egy hazug nő miatt, hogy azt hittem örökre vége a barátságnak... a köszönésemet se fogadta az addig elválaszthatatlan barátnőm... ugyanabban a bérházban lakunk... eljött az idő, hogy mérhetetlenűl megutáltam... erre mi történt eltelt így utálkozva, sok veszekedéssel majdnem fél év és mára kibékültünk... szóval, ha jelentett neki valamit a barátságotok akkor jelentkezni fog :D
2012. nov. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!