Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hirdetéssel lehet legjobb...

Hirdetéssel lehet legjobb barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Biztos nem ez a természetes módja, de ha már spontán nem sikerült 24 év alatt találnom egy igaz barátnőt se, akkor próbálkozom direktbe.

Hol lehet feladni neten ilyen hirdetést? Valakinek sikerült így barátra lelnie?



2012. nov. 16. 18:38
 1/6 anonim válasza:
Ez így nem megy, össze kell valakivel ismerkedni, és ha kijöttök egymással, akkor lehettek legjobb barátnők.
2012. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges
2012. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges,küldtem egy üzenetet.
2012. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ne úgy add fel a hirdetést, hogy legjobb barátnőt keresel, mert az egy kicsit erőltetettnek tűnik. Inkább csak úgy, hogy barátnőt. Aztán majd kialakul magától :)
2012. nov. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
nyugi nekem se sikerült 20 év alatt meg találnom, nagyon rossz, hogy nem tudom megosztani senkivel a dolgaimat...lehet hogy nekem is ilyen hirdetést kéne feladnom:D:D:)
2012. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Legjobb barátot/barátnőt nem lehet így szerezni!A legjobb barátnő az az akivel a legjobban kijössz és akivel jól elvagy és aki megért STB...

Hirdetéssel nem lehet ilyen embert találni!

Ilyen inkább eszedbe se jusson mert ha ilyet fel teszel hirdetésnek akkor lehetséges hogy nagyot fogsz csalódni!

2013. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!