Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a csaj? Egyébként régen legjobb barátnők voltunk.

Figyelt kérdés

Szóval egy osztálytársammal régen legjobb barátnők voltunk, csak összevesztünk még tavaly vagy tavaly előtt, nem tudom.

És a lényeg, hogy a csaj azóta is próbál megutáltatni engem az osztállyal. Ma például ott álltam mögötte, ő meg ezt nme tudta és megpróbált kifigurázni, mire az egyik csaj mondta neki, hogy ott állok mögötte...Mire odament hozzám és leállt nyalizni, hogy milyen jó a pulcsim, stb. Komolyan nem sok hiányzott, hogy elküldjem a jó édes anyukájába. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem nagyon ki tudnak borítani az ilyen kétszínű emberek...

Amikor régen barátnők voltunk, semmi másról nem tudott beszélni, csak arról, hogy ez milyen ronda, az milyen hülye, blablabla.

És engem eleinte még nem zavart, hogy kibeszél a hátam mögött, úgy voltam vele, majdcsak abbahagyja és rájön, hogy nincs semmi közünk egymáshoz, nekem ilyen barátnőre nincs szükségem.

De nem bír leállni, ráadásul a többieknek már úgy benyalta magát, hogyha elmondanám nekik, miket mond rájuk a hátuk mögött, tuti nem hinnének nekem...

Csak szerintem undorító a viselkedése? És mit csináljak, hogy végre abbahagyja ezt a "beszéljünk ki mindenkit a háta mögött aztán nyalizzunk neki"-sdit??? Már nagyon idegesít. Arról nem beszélve, hogy akármennyire megutáltam, én mégse süllyedtem le arra a szintre, hogy mások előtt alázzam a háta mögött, holott tudok róla én is egyet s mást.

14/L


2012. szept. 17. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Torodj magaddal es tojj ra egy nagyot, hogy mit mond. Elobb utobb majd rajon mindenki, hofy milyen is O igazabol aztan magara marad mint az ujja.
2012. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem...Komolyan nem tudom, eddig még hogy nem közösítették ki az osztályból, pedig ő az osztály egyik legnagyobb szarkavarója.
2012. szept. 17. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Erről van egy sztorim, egy régi ismerősnőm játszotta ezt meg még a suliban:

Odament a csajhoz és mondta neki: gyere, van a suliban egy majom, megmutatom.

Szépen odavitte a csajt egy tükör elé és megkérdezte: na, látod a majmot, ugye?


Valami hasonlót megjátszhatsz te is.

2012. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a csaj erre mit reagált? :D
2012. szept. 17. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom égett, mint a rongy. Persze ezt úgy kell megcsinálni, hogy más is lássa. Apró csíny ez, nem káromkodsz, nem ütöd meg, semmi.
2012. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én a helyedbe agyonverném.
2012. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, szívesen megtenném, csak az anyja jóba van anyámmal...érted.
2012. szept. 17. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam is hasonló. Monjuk rá nem lehet mondani, hogy Sz@arkeverő, de egyik gyereknek ezt, mésiknak azt mond, és nem őszinte.
2012. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, megértelek...

Régen ez a csaj is azt csinálta, hogy pl. megpróbálta nekem bemesélni, hogy a mostani szülei nem az igazi szülei, és őt igazából valami Mona Tanya nem tom kinek hívják xD (valami spanyol nevet mondott).

Aztán volt olyan is, hogy azt mondta, a nagymamájának a padlásán talált egy vérelemző gépet és megvágta az ujját, hogy megnézhesse, milyen a vére és kiderült, hogy kémgénjei vannak, ezért ő olyan kém, mint a Totally Spicesban...És ezt egyszer másodjára is előadta, csak akkor nem kémgének voltak a vérében, hanem kutyagének és félig kutyának képzelte magát és belém harapott -.-'

Jó mondjuk ezek kb 5-6 éve történtek, de akkor is...És a legviccesebb, hogy ő azt hitte, velem elhitetheti ezeket a meséket...

2012. szept. 18. 14:26
 10/10 anonim válasza:

"Erről van egy sztorim, egy régi ismerősnőm játszotta ezt meg még a suliban:

Odament a csajhoz és mondta neki: gyere, van a suliban egy majom, megmutatom.

Szépen odavitte a csajt egy tükör elé és megkérdezte: na, látod a majmot, ugye?" --> ezen sírtam a röhögéstől nagyon jó :D XD

neked meg kedves kérdező azt tudom ajánlani hogy hagyd a p.csába azt a csajt ;)

2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!