Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek névnapjára?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz, 14 éves, én mindig olyan dolgokat kapok tőle ami maradandó emlék, például ezüst nyaklánc, medál, stb. . de én sosem tudok neki semmi jót kitalálni :( tudom, én ismerem a legjobban, de ilyen téren nem tudom belőle kiszedni. segítsetek, kérlek!

2012. nov. 24. 16:37
 1/3 yuukicross válasza:
én is 14 éves vagyok és a legjobb barátnőmnek én csináltam ajándékot : kiválogattam a legjobb közös képeinket és csináltam egy albumot, és minden képhez odaírtam egy-egy rövid barátságrol szóló idézetet. annyira örült neki hogy elsírta magát... szerintem az nálad is be fog válni :DD
2012. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet végül is! :) csak az a baj, hogy már kereteztettem be neki képet:/ de lehet hogy ez lesz :) köszi!:D
2012. nov. 26. 08:46
 3/3 TDGFAN válasza:
Csokifucsit
2013. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!