Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek haverokat a...

Hogyan szerezzek haverokat a kerületben?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem új kerületbe és senkit nem ismerek. A leggázabb környékről sikerült elköltözni, szóval az ottani haveri köröm leépítettem, mert csak lehúznak. Jó lenne kerületből értelmes embereket megismerni, pláne azért mert bármikor összefuthatunk, nincs logisztikai hátránya. Normális, építőjellegű közösség tagja akarok lenni! Már nem járok iskolába, szóval nehéz lesz. Valami ötlet? 22/f

2013. jan. 4. 16:00
 1/2 anonim válasza:
Ha panelban laksz akkor a házból próbálj ismerkedni először, vagy menj konditerembe, esetleg szórakozóhelyre és ott megismerhetsz embereket, illetve rajtuk keresztül újabbakat.
2013. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem azért nem muszáj csak abból a kerületből barátokat keresned, ahol laksz. Én egy nyugger/családos rezervátumban lakom, most belegondolva nincs is talán olyan barátom, aki itt a II. kerületben lakna, de negyed óra alatt ott vagyok a Belvárosban, ahol egy csomó barátom lakik.
2013. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!