Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, mi tévő...

Nincsenek barátaim, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, most új környezet,új emberek...nincsenek barátaim és nem tudom ,hogy miért...elég zárkózott vagyok ,de mégis közvetlen .Próbálok odamenni és beszélgetni,de van amikor meg se hallják ,amit mondok,nem hinném,hogy szándékosan,de ezt nem tudhatom...Minden szünetbe egyedül ülök és gondolkozok vagy unatkozok,senki nem jön oda hozzám.Én nem az a mai tini vagyok ,nem tudok minden pletykán nevetni,sugdolózva vihogni,nem nagyon vagyok képbe a sztárokkal (mert nem érdekel),nem követem ezeket a semmi zenéket,amiket mindenki hallgat,nem igazán szeretek bulizni...A padtársam csak kihasznál,pedig ő akart mellém ülni és most nagyon egyedül érzem magam.Az első kiránduláson sem volt akikkel legyek így összekerültem pár tipikus lúzer személlyel és ez nagyon nem esett jól...A kevés szabadidőmben filmeket nézek (aminek valami értelme ,mondanivalója van),olvasok,a családdal vagyok és sétálok.Minden nap alig állom meg,hogy ne sírjam el magam az iskolában és otthon nappal.Este mindig sírvafakadok,ha az iskola jut az eszembe...Mi lehet a baj? Hol rontottam el? mit tegyek?

2013. jan. 7. 18:42
 1/7 anonim válasza:
Nem maradtál le még semmiről sem. Majd lesznek igazi barátaid, ha eljön az ideje :)
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 15/L vagyok.

Te most vagy 10.-es vagy 9.-es?

2013. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia,9.-es :) :(
2013. jan. 7. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Minden nap alig állom meg,hogy ne sírjam el magam"


inkább netezz :D

2013. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krisztoo válasza:

Ezen szerintem ne aggódj.

nem kell hogy mindenki a barátod legyen.

inkább legyen egy igazi mint sok idióta.

nekem például azok lettek a barátaim akikre nem is számítottam vagy előtte utáltam.

2013. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 9-ben mindig így van. Ha teszel ellene akkor 10ben ez fog változni. Én is csendes voltam 9ben,de most már nincs semmi bajom mindenkivel beszélek stb... 16f
2013. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Esetleg netes barátod tudok lenni, ha ez segít. Én is hasonló helyzetben vagyok már régóta. :/
2013. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!