Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy baráti kapcsolatban...

Egy baráti kapcsolatban létezik olyan hogy az egyik fél jelentősen jobban szereti a másikat, mint a másik őt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm néha nem mutatja ki az érzéseit.(társaságban) De amikor ketten vagyunk csak, vagy még 1-2 embert rajtunk kívül, akkor viszont mindig rajtam csüng (ezt nem rossz értelemből mondtam, mert imádom amikor ennyire rajtam van). Miért? Lehet hogy én jobban szeretem mint ő engem?

2013. jan. 12. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen :/
2013. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ez téged zavar, akkor valószínüleg többet érzel, mint barátság. Mivel a legjobb barátnőd akkor, ez azt jelenti, hogy régóta ismeritek egymást. Ne változtass rajta. De, természetesen létezik olyan, hogy az egyik fél többet érez mint a másik.
2013. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!