Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék népszerű a...

Hogyan lehetnék népszerű a suliban? Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, olvastam is párat, de azt szeretném, ha úgy írnátok tanácsokat, ha elolvassátok, amit lent írok bővebben.

Figyelt kérdés

Nos, amit eddig olvastam, amit fontosnak tartanak a népszerűségnél:

- szépség: PIPA!( nem vagyok egos, csak tisztában vagyok vele, hogy nézek ki)

- ne legyenek pattanásaid: PIPA!

- legyenek jó márkájú ruháid: PIPA! (converse, supra, naomi)

- légy kedves, segítőkész: PIPA!


Néha azonban könnyen fel kapom a vizet, az itthoni reggeli veszekedéseken. (ez normális, anya nyaggat mindenért, de tudom, hogy csak jót akar). Nem szoktam megbántani másokat. Úgy érzem, az osztályban kellőképpen szeretnek fiúk is, lányok is. A legjobb barátnőm elég népszerű. Én még sem vagyok az. Mindennel igyekszem, kedves vagyok másokkal, nem csak az osztály társaimmal. De nem merek hozzászólni másokhoz, és dicsérni őket, pedig ez elég könnyű dolog. megyek a suli folyosóján, és egyszerűen nem jön egy hang sem a torkomon, mikor tetszik valakinek a ruhája. PLS! segítsetek:)



2013. jan. 31. 17:14
 1/6 anonim válasza:
Erre mit lehet írni? Milyen iskola? Hány éves vagy?
2013. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
és egyáltalán miért kell h népszerű legyen vki az iskolában?
2013. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14, lány. az mindegy, értelmes válaszokat szeretnék. megtisztelnétek..
2013. jan. 31. 17:45
 4/6 A kérdező kommentje:
és általános suli.
2013. jan. 31. 17:46
 5/6 anonim válasza:
Hú, olyan 16 ra tippeltem, azt hittem legalább középiskola. Én nem hiszem h öreg vagyok, de nem értem ezt az egészet, a mi idönkben ilyen nem volt, és nincs is szerintem értelme, legalábbis nekem ettől több eszem volt, nem foglalkoztam ilyenekkel. Szomorú h szted a ruha teszi az embert és vki amiatt lesz népszerű mert márkásak a cuccai, gáz h 14 éves gyerekek ilyenekkel foglalkoznak h h lehetne népszerü, és mégis minek? mi értelme van? tudod a népszerű az a sok hülye a valovilágbol akikért rajonganak a pisisek. Amúgy nem értelek, ha olyan jó arc vagy miért esik nehezedre azt mondani vkinek h jó a pulcsija? Félénk vagy? visszahúzódó? mész mások után vagy te diktálsz?? ezekről nem írtál, így hogy adjon tanácsot az ember? sőt amúgy is fogalmam sincs mit lehet tanácsolni, minden csak tőled függ, viszont vannak ettől fontosabb dolgok is az életben, és én ezt 12-14 évesen is tudtam. Szomorú, h itt tart a világ. De talán ha okosabb lennél meg különlegesebb és nem a hülyék után mennél akk felnéznének rád és népszerü lehetnél..
2013. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

"szépség:PIPA"

de igen is egoista vagy sztem csak az lehet népszerű aki menőn beszél de nem egoista! szal te már nem lehetsz népszerű a tulzott egód miatt!

2013. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!