Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan próbálnátok önbizalm...

Ti hogyan próbálnátok önbizalmat önteni egy emberbe?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni egy számomra nagyon fontos személynek hogy ne utálja magát és önbizalma legyen. De ilyen otthoni erőkkel, amihez elég ő meg talán én is segíthetek neki. Minden ötletet szívesen fogadnék. Sajnos, nem tudom hogyan kezdjek hozzá de dolgozom rajta.

Mivel ezt annak a bizonyos személynek a tudta nélkül raktam fel, nem mondhatok információkat igazán erről a dologról. Így semlegesen kérdem, ti hogyan próbálnátok önbizalmat önteni egy emberbe?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 5. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy ember, mindig is önbizalom hiányos volt. Én minden lehetséges módon megpróbáltam neki segíteni. Mondtam neki mindig, hogy ha magát sajnálja, akkor végképp nem fog előre jutni, mindig dicsértem, hogy milyen ügyes a munkájában, mindig a lelkére beszéltem, kérdezgettem tőle mi bántja, nevetettem már mindent csináltam, de végül is az lett a vége, hogy nekem is rossz kedvem volt ha vele vagyok. Ha ő nem fogadja el magát, akkor ne várja, hogy más elfogja. Idegesítő ha mindig magát szidja valaki, ezzel csak azt éri el, hogy a végén másra is negatív energiákat szór.
2013. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nincsenek lehetetlen dolgok. Az itt említett személynél meg lehetne hatni. De nem tudom pontosan, hogy is kezdjek ehhez. >< S nagyon szeretném ha rendbe jönne, én nekem tényleg nagyon fontos. :( Ezért még mindig szívesen fogadom az ötleteket, köszönöm az első választ és a többit is várom.
2013. febr. 6. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!