Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátkozós, közvetlen szeretné...

Barátkozós, közvetlen szeretnék lenni és sok barátot szerezni a középsuliban. De ehhez önbizalmat kéne szereznem, hogyan?

Figyelt kérdés
Másodikos vagyok a középiskolában. Visszahúzódó, csendes vagyok, erre ebben a két évbe jöttem rá. Nem tudok barátokat szerezni. Van két lány az osztályban, akikkel általában vagyok, de nem érzem jól magam velük, nem tudunk egy jót nevetni, nagyon unalmas. A többiek viszont mind közvetlenek, meg merik mutatni önmagukat, és nagyon jóban vannak egymással. Én meg, mint valami új lány, senkivel nem tudok jól szórakozni, mindenki un engem. Pedig ha tudnák milyen vagyok valójában... Csak nem tudom hogy mutassam meg nekik. Meg az elég fura lenne ha a harmadik évben hirtelen megváltoznék. Mindig elhatározom, hogy a "a következő héten mindenkivel beszélgetni fogok, hülyéskedni, közvetlen leszek", aztán eszembe jut, hogy vajon mit gondolnának, és mégsem teszem. Nincs elég merszem, bátortalan vagyok. De ezt gyökeresen meg akarom változtatni..már két éve egy szenvedés az életem. Véleményeket, tanácsokat várok. 16/L
2012. jún. 21. 12:46
 1/1 anonim válasza:

én hasonló helyzetben vagyok. idén váltottam iskolát, és a társaság középpontjából az új osztályomban hirtelen a leghátsó sorokba kerültem...:// aztán egy idő után sikerült feloldódnom, és úgy nevetni mindenkivel mint tavaly!:)

ha tényleg meg szeretnél változni, beszélgess minden nap még 1 emberrel. csak csöppenj bele egy beszélgetésbe, nem baj ha éppen a 'semmiről' beszélgetnek... biztos vagyok benne, hogy bevesznek, és ha szépen lassan változtatsz teljesen természetes lesz nekik! hajrá!!:)

2012. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!