Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rosszul érzem magam a...

Nagyon rosszul érzem magam a család, barátom miatt, állandóan a sírógörcs kerülget, mit csináljak?

Figyelt kérdés

nem tudom mit csináljak, annyira rosszul érzem magam,allandóan sírok, mindig mindenki megbánt, és utál. akit a legjobb barátomnak hittem, nagyon nagyon szemét volt velem, azóta mióta megmondtam neki, hogy hogy lehet ilyen nem is beszéltünk. nemrég volt a szülinapom, még egy boldog szülinapotot sem kaptam a szüleimtől, csak mire szóltam nekik.. ma kaptam volna tortát ( egy kissé megkésve), de ment itt a kavarodás nővéremmel, meg ma tök bunkók, úgyhogy nem hiszem hogy megkapom, ha meg is nekem ugyan nem kell,nem elég hogy késnek vele, még bunkók is..de nem csak ez, mindig minden nővéremről szól, akármi van hozzá kell igazodnom, nagyon elegem van mindenkiből. bátyám ki nem állhat, egy tollat akartam tőle kérni, erre " utállak, neked nem adok semmit,mondtam már ". nem mondom hogy tökéletes vagyok, de nem hiszem hogy mindenkitől csak a szart érdemelném, mert ha meg kell valami,meg kell csinálni valamit, lelki szemeteskuka kell akkor megtalál mindenki...

kicsit hosszú lett,bocsi..

16/L



2013. jan. 26. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a családod lelkileg elég rossz helyzetben, krízishelyzetben van és ez rajtad(is) csattan. Amennyiben úgy látod hogy ez változni fog, tarts de ha nem tervezd a jövődet. Szóval tűzz ki célokat és álmodozz aztán kezdj el hinni magadban hogy te igenis megcsinálod és úszol az árral szemben, és valósítsd meg az álmaidat legyen az bármi. Egy fontos tulajdonság (én is voltam már nagyon rossz helyzetben... :D életveszélyben és a felépülés során , vagy krízishelyzetben kétféle ember létezik. Az egyik gyűjti magának a negatív dolgokat ami önsajnálatot gerjeszt benne és sajnálja magát a pozitív dolgokat észre sem veszi. A másik fajta ember a pozitív dolgokat gyűjti, tapadnak rá a pozitívumok amiket megtart a negatívumokat meg eldobja és a + dolgokból generál magának erőt ahhoz hogy elérje a céljait. Legyél a második! Tudom könnyű ezt mondani de én is voltan nagyon rossz helyzetben és sikerült. De ezek álalában kis dolgok, a lényeg hogy megkapaszkodj egy erős dologban ami rendszert visz az életedbe és ahova mindig visszavonluhatsz. Pl tanulhatsz sokat hogy aztán elmenj otthonról kollégiumba, de ez csak egy példa.
2013. máj. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!