Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segít megoldást találni...

Valaki segít megoldást találni a problémáimra?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és nincsennek barátaim,nagyon sok hülyeséget csináltam 12-13 éves koromban,hogy felfigyeljenek rám az emberek,tiszteletlenül viselkedtem mindenkivel,a sulimból majdnem kirúgtak.Fegyelmi tárgyalásom volt.Akkor nagyon sokan megismertek,de igazán senki sem bírt engem,mostanra nagyon sokan lenézően kezelnek azokért amiket régen csináltam,és egyszerűen nagyon rosszul esik hogy senki nem akar velem barátkozni.Mit tehetnék hogy visszanyerjem mások bizalmát? kérem segítsetek,és ne szóljatok le meg ilyenek mert nagyon rosszul esik...

2013. febr. 26. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
kezd azzal, hogy tisztelettel beszélj és cselekedj a szüleid , ha vannak akkor a testvéreid felé. Kérdezd meg őket sok dologról, hogy mi a véleményük és te is kérd ki dolgokról a véleményüket. Legyen ez bármi! Akár csak egy cikk a neten vagy egy filmről de akár egy utcán elhaladó autóról... beszélgess! Idegenek felé ugyanígy. Segíts, érdeklődj, törődj másokkal. Vegyél részt önkéntes feladatokban amit a tőled telhető legjobb tudásod és igyekezeted szerint végezz el. Ha valami nem megy, az nem azt jelenti, h kudarcot vallottál. Kérj segítséget. A felnőttek és a pedagógusok (tanár) előítéletesek, de véleményük hamar megváltoztatható. A barátaiddal próbálj ugyanígy eljárni... pl légy előzékeny, segíts amiben tudsz. ha másban nem, akkor pl ha látod, hogy egy iskola társad nehezet cipel menj oda és kérdezd meg segíthetsz e... ha többen mentek egy folyosón és egy ajtóhoz értek, engedd előre a többieket stb ez az előzékenység. És a legfontosabb! Az embert 90%-ban a beszédéről ítélik meg. vannak kulcsszavak: KÖSZÖNÖM, KÉREM, LÉGYSZÍVES STB
2013. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!