Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Szoval meg szeretnek valtozni de fogalmam sincs hogy hogyan vagy hogy hogy kezdjem el:.

az iskolaban is a lanyok kozott mindig a hatterbe szorulok ha a csapatba nem ferek bele akkor mindig en vagyok az egyeduuli aki masik csapatba kerul,velem mar nincsenek kozos temak sem. Ez azota van miota a legjobb baratnommel osszevesztem...kibekulni mar nem fogunk mert neki masik lbje van es ez engem mar nem izgat!

Szooval mostmar en is tudni szeretnem hogy hogy valtozhatnek meg hogy egyy csomo baratnom legyen akikben meg tudok bizni...mert sajnos ha egy hetet hianyzom a sulibol es kov. Heten megyek akkor mindig 7alami pletykat hallok magamrol amik nem igazak...vagy eppenseggel ha nem szolalok meg azert cseszegetnek h en nem merek hozzajuk szolni de ha meg kinyitom a szam akkor egybol en vagyok a rossz.! Mit tegyek hogy ezeket mostmar elkeruljem?


14L



2013. márc. 8. 20:29
 1/1 anonim válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben. Felejtsd el a régi lbdet és úgy mond kezdj új életet. Keress olyat aki egyedül van és először mond azt amit hallani akar más emberektől és ne add önmagad. Viszont miután már összebarátkoztatok utána már kezdj önmagad lenni.

Nekem ez bejött.

Nehéz lesz, nagyon de a pletykákat ne halld meg és légy erős. Ne sírj, ne árulkodj mert most csak egy dolog lesz amire szükséged lesz és az a kitartás.

Ha ez nem jönne be akkor meg sem érdemelnek téged. A középiskola vagy a gimi jobb lesz.

16/L

2013. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!