Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen viselkedést csak én...

Az ilyen viselkedést csak én reagálom túl vagy ez tényleg szemétség? Barátok az ilyenek?

Figyelt kérdés

Az van hogy a "barátaim" az egyik osztálytársammal szórakoznak az Ask.fm-en névtelenül egy srác nevében a suliból (aki egyébként nem népszerű dehát szegény nem tehet róla..) hogy szerelmes belé(ami nem igaz), és már szegény csajt egy ideje hülyítik.

És mikor nekem elmondták hogy ők azok, (mert velem is próbáltak már elhitetni hasonló jellegűt) és én meg megmondtam hogy én ezért megharagudnék , és tulajdonképpen nálam eljátszották már a bizalmukat ezzel.. És a barátnőm ezt írta : ,,pedig ez csak 1 vicc de mindegy" 1 viccig még okés, pár vicc után már az embernek elege van.. Lehet hogy én reagálom túl de szerintem ez szemétség a részükről

Nagyon megváltozott minden köztünk, én amúgy is úgy érzem hogy csak akkor vagyok fontos ha más közülük nincs ott.Pedig a csajt a legjobb barátnőmnek hittem. De őszintén most már nem is bánom hogy ez van...

Jövőre új suliba megyünk mindannyian úgyis. És én külön tőlük. Eddig én vagyok az egyedüli aki ismeri a jövőbeli osztálytársainak az 1/3 részét , és más osztályokból is ismer pár embert.



2013. márc. 29. 16:55
 1/5 anonim válasza:

Szemétség, keress új IGAZI barátokat :))


:D:D

2013. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már van pár ígyis :) és ők nem ezt csinálják de ők nem az én osztályomba járnak. és ha velük összeveszek akkor egyedül maradnék mert ők ilyen lánc kapcsolatban vannak egy csomó gyerekkel.. mostmár értem hogy miért várják annyian annyira a ballagást 8.-ban... meg mi elég kevesen is vagyunk az osztályban. 10 alatt..
2013. márc. 29. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez genyóság, mint a lánnyal, mint a fiúval szemben. Nekem is voltak ilyen barátaim, hidd el, jobb mielőbb "megszabadulni" tőlük.

Egyre nagyobb hazugságok jönnek majd, és nem fogod jól érezni magad velük. Maguknak valók! Az összes megérdemli! :/

Remélem tudtam segíteni! :)

Nemsokára14/L

2013. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen , megnyugszok amiért megint nem reagáltam túl.. :) mindig úgy vagyok vele hogy adok nekik még 1 esélyt. meg még 1-et meg még 1-et. ez megy egy ideje... Viszont én azt nem csinálom amit ők
2013. márc. 29. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Na, mi lett? :) :o
2013. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!