Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sose fog működni ez a hármas...

Sose fog működni ez a hármas barátság?

Figyelt kérdés
A Barátnőimmel már rég barátnők vagyunk de azonban sokat vitázunk.Legutoljára 1. barátnőmmel összevesztünk mert egyébként nagyon szemét tud lenni....Na de nem rég kibékültünk a 2. Barátnőm meg mondjuk állítólag én jobb barátnője vagyok mint 1. de az a baj hogy mikor 3an vagyunk inkább vele van.....Na ezt nem értem a mert 1. barátnőm is azt mondja hogy én fontosabb vagyok de akkor meg miért vannak inkább egymással...?Ajj már annyira stresszes ez az egész mert kiközösítve érzem magam :'( már a kezemet is vágdostam de leálltam vele mert azt hittem hogy nyugató lesz de ez nem így van....... Mit tegyek mert már nagyon rosszul érzem magam :///

2013. ápr. 2. 23:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként SÜRGŐS MERT MÁR ALIG BÍROM....MEg még azt akartam hogy léégyszíves normális válaszokat mert már ezen kívűl így se jön össze semmi......
2013. ápr. 2. 23:25
 2/8 anonim válasza:
Nyugiiii!Beszéld meg velük.Ültesd le őket egymás mellé és beszéljetek.Ha abból se lesz semmi akkor inkább hagyd őket....nem azt mondom, hogy ne barátkozz velük de keresd gyakrabban mások társaságát is...
2013. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne lenyugodni de nem érzem jól magam meg már próbáltam meg beszélnivelük de mindég elterelődött a szó.. :// Vagyis szerintem nem érdekelte őket..Na meg még az a 2színűség ami itt van ..Nekem olyan barátok kellenek akiknek mindent elmondhatok :// Mert így magamba folytom és ez + stresz :'//
2013. ápr. 2. 23:35
 4/8 anonim válasza:
A hármas barátság szerintem nem működőképes. Itt már van klikkesedés. Mivel minden ember szeret a másik háta mögött beszélni és pletykálkodni (hiába tagadják sokan), mindig ki lesz beszélve az a fél, aki nincs épp ott. Ez a közmondás tök igaz: "Két ember társaság, három már tömeg."
2013. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vákaszokat..Hát igen más nincs csak a 2színűség de emiatt nem akarom magam agyon streddzelni...megpróbálom lesz*rni az egészet :)
2013. ápr. 3. 13:02
 6/8 anonim válasza:
Mi a barátnőimmel (Orsi és Vanessza a nevük) tök jól megvagyunk így 3-an. Szerintem a 3-as barátság működik. De igen, véleményem szerint is le kellene ülnöd velük, megbeszélni ezt az egészt. :)
2013. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) Megpróbálom velük megbeszélni :)
2013. ápr. 5. 16:50
 8/8 anonim válasza:
sikerült beszélni velük? :)
2013. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!