Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na most mit kellenne tennem?...

Na most mit kellenne tennem? (lent)

Figyelt kérdés

hat....az ugy vlt h husveti locsolkodas...en estefele atmentem a legjobb baratnomhoz majd kesobb odajott a volt pasim is meeeert ok anno baratok voltak utana jottek meg locsolok es unnepeltunk kb ugy ejjel 3.ig. ezutan en ott aludtam es a volt pasim is....de senki nbem tudja miert...mert senki nem hivta...es azon gondolkodott h kivel aludjon es a baratnom mondta h o egyedul akar aludni....de a volt pasim mintha ezt nem hallotta volna es bebujt az agyaba a baratnom nem mondott semmiot lefekudtek h aludjanak...en is...es mind beszelgetnek es hallok valami zajokat mintha smarolnanak es megint beszelgetnek, mire raju szolok h hallgassanak meert szeretnek azert aludni erre kirohognek es mondtam h nem vicces, erre ok de de az...megfogtam magam es kimentem a konyhaba ott majdnem 1 orat ultem es senkit nem erdekelt es senki nem jott utanam mikor visszamentem remelve azt h ok alusznak bebujok az agyba es ugyanugy folytattak ugyanazt...erre fogtam magam es kijottem hazamentem ejjel fel 5-kor....es ez sem erdekelte senkit...



higgyetek el h engem nem az zavart h a volt pasimmal alszik mert nem erzek mar iranta semmit....sose nem is ereztem, hanem az h h lehet ilyen egy baratno?! szerintetek ez iiiigy normalis es csak en fujjom fel? azota...nem beszeltem egyikkel sem...nem is akarom de talan jol esne ha az egyikojuk felhivna h mi a f**z van velem?! mit kellenne tegyek? hogy kellenne viselkedjek?



2013. ápr. 2. 10:44
 1/4 A kérdező kommentje:
ja igen...L/18...es osztalytarsak vagyunk a csajjal
2013. ápr. 2. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerek eszed van még.

Miért kéne h érdekelje őket, h mi van veled? Ő tovább lépett és kész. Az h kivel, már mellékes.

Egyébként legyél kicsit igényesebb az írásodra, mert qurw@ nehéz volt kibogarászni.

2013. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem normális hogy a "barátnőd" ezt csinálja a volt barátoddal hiszen mégis csak volt barátod....
2013. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lépj tovább! Nem éri meg rajta rágódni. Ha nem hív, az az ő baja. Hidd el, ha egy ideig mással barátkozol, akkor ő fog bocsánatot kérni, meg hívni fog. Szóval: Tedd féltékennyé, mintha nem érdekelne ez az egész. :)
2013. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!