Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek voltak/vannak képzeletb...

Nektek voltak/vannak képzeletbeli barátaitok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mesélj róluk.

2013. ápr. 3. 22:15
1 2 3
 1/21 ?NÉV? válasza:
Nem tudom hogy annak számít-e de kiskoromban a macimmal sokat beszélgettem és azt képzeltem hogy él
2013. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta, hogy nem szabad róla beszélnem senkinek. :)
2013. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, senki nem hajlandó mesélni róla, nem tudom, figyeled-e még a kérdést, de azért írok.

Nekem a mai napig van. Nem is gyerekként találtam ki, már voltam olyan 12-13 éves kiskamasz, és azóta létezik, és velem együtt formálódik (igazából ma már nem is ugyanaz az ember, aki először volt). Szükségem volt rá, mert alapjáraton én nem vagyok az a kitartó ember, a kudarcot viszont nem bírom, ezért úgymond ő az az ember, aki ösztönöz, nem hagy eltunyulni, motivál... Egyébként egy velem egyidős matematikai géniusz fiú :D

Lehet, hogy emiatt hülyének néznének, de én azt mondom, hogy az ember úgy segítsen magán, ahogy tud. Én így tudok, ez nekem így tökéletesen megfelel.

2013. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. : Én is teljesen ugyanígy vagyok vele!!! Azt leszámítva, hogy az enyém nem matematikus.
2013. jún. 20. 14:12
 5/21 anonim ***** válasza:
Komolyan? :D Van még egy ilyen idióta, mint én? :D Ezt örömmel hallom!
2013. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hehe :D Én is hasonlóképp érzek..:D
2013. jún. 21. 14:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor csatlakozik egy harmadik "idióta". :D


Az én képzeletbeli barátomat Kevinnek hívják, és egy 2 méter magas, félig néger kosaras fiú. Nem volt mindig magas, az évek alatt nőtt meg. Igazából én vele beszélem meg a mindennapi problémáimat, mert már régóta rájöttem, hogy rajta kívül mindenki pletykás, mogorva és haszonleső. Körülbelül 10 éves korom óta létezik, mikor egyedül vagyok, még beszélek is hozzá, hangosan. Amúgy csak motyogni vagy tátogni szoktam, ha van itthon valaki. (Azt hiszem, mások ezt hívják magukba beszélésnek, és ilyet az emberek 90%-a csinál.) Fogalmam sincs, hogy miért lett kosaras és néger, de tök jó fej. XD

Igazából ebben az a jó, hogy van egy "ember", aki sosem hagy el. Mindig tudsz rá támaszkodni, és a nehéz időkben sem érzed magad egyedül. Engem épp most lendített át egy nehéz időszakon, szerintem nélküle már felkötöttem volna magam. Ő nem azt leste, mikor forgathat ki abból, amim van, vagy hogy mikor döfhet hátba, mint mások.


Lehet, hogy az emberek hülyének néznek miatta, de nem érdekel - és erre is ő tanított meg, hogy fossam le mások véleményét. (Persze, nyilván magamtól tanultam meg - mielőtt skizofrénnek néztek -, de olyan jó valakire felnézni.)


22F

2013. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Upsz, lemaradt: előtte is volt egy másik, az ilyen Pumukli-szerű valami volt. Nem volt neki neve, és mindig segített ellopni a bátyám csokiját. XD
2013. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem, azért annyira skizo még nem vagyok.:D
2013. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hetes: hát ez haláli!

Én is pont így kommunikálok Oliverrel, aki mellesleg szintén 1/4 részt néger (bár nem kosaras :D), és jesszusom, nem igaz, hogy ennyien vagyunk!!! :D

Mesélhetnénk még egymásnak ezt-azt, a kérdezőt is beleértve, mert ő még bőszen hallgatott eddig :P

Hármas voltam.

2013. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!