Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek voltak/vannak képzeletb...

Nektek voltak/vannak képzeletbeli barátaitok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mesélj róluk.

2013. ápr. 3. 22:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Húú, nekem egy egész családom él a képzeletemben. Pontosabban csak egy bátyám meg egy apám. Nem is tudom én nem adtam nekik semmi nevet, eszembe sem jutott. Csak jól esik néha úgy érezni mintha velem lennének...
2013. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az enyém Peter ( De utálja ha Petinek, vagy Péternek hívják, ezért Pítörre hallgat csak >< :D ) egyetemista rocker srác, és körülbelül én is úgy vagyok vele, mint a hetes válaszoló. Nem tudom mit kezdenék nélküle.. :3
2013. júl. 12. 12:18
 13/21 A kérdező kommentje:
És ti hogy ismertétek meg őket? Vagy csak hirtelen ott teremtek? :)
2013. júl. 12. 14:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Nálam úgy kezdődött, hogy regényt akartam írni úgy 12 évesen. És annyit gondolkoztam rajta, hogy így magamban elképzeltem az egyes részeket, szinte "eljátszottam", és valahogy a főszereplővel kezdett szorosabb kapcsolat kialakulni. A regény a fejemben még ma is megvan, de soha nem fejezem be, már nem is írom, mert állandóan változtatok rajta... Szóval Oliver valahogy itt kimászott belőle és itt maradt :D
2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez de jó! :D
2013. júl. 14. 12:18
 16/21 anonim ***** válasza:
Nálad hogy volt? Csak úgy ott termett? Mióta tart a dolog?
2013. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát.. Aki eddig nem nézett idiótának, az most 100%ig annak fog! xD Szóval. Egyszer nagyon magányos voltam, és épp suliba indultam reggel, és egyszer odaképzeltem, hogy jön ki a srác egy háztól.. És ugye a hasonló stílusunk miatt leszólított, és elmesélte, hogy Miskolcról költöztek ide a sok cigány miatt (><) az apukájával, és, hogy ő is suliba indul, és hogy meg tudnám-e neki mutatni, hogy merre van ( ugyanis ebbe az időbe még gimibe járt ) és úgy azóta a legjobb (képzeletbeli) barátom ^^ Körülbelül 2 éve van ő. :) ( Előtte is voltak, de azok szinte naponta változtak. )
2013. júl. 14. 18:47
 18/21 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, hozzám képest tök normális vagy :D

Viszont Kevinék el vannak tűnve... Na mindegy. Lényeg, hogy nem vagyunk egyedül :P

2013. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ne végy rá mérget :P Már hogy lennénk egyedül?! Hisz négyen vagyunk! :3 De furcsa.. 3/3 fiú képzeletbeli barát ><
2013. júl. 14. 23:54
 20/21 anonim ***** válasza:
Háááát, lány barátnőm van, nem a tamponmárkákról való dumáláshoz kellett a partner :D
2013. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!