Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok az osztályba a...

Én vagyok az osztályba a csendes buta gáz lány . Ezen változtatni akarok. Hogyan vágodjak be?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Áhhán.És ki szerint vagy buta, gáz?

Mi lenne, ha nem figyelnél azokra, akik csak kártékonyak?


"Azok vetik ránk az első követ, akik a legnagyobb félelemben élnek. Akik soha nem mertek még szembenézni nyomorúságukkal. Míg velünk vannak elfoglalva, addig sem üres az életük."

2013. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiiii ***** válasza:
56%

Először tanulj meg írni.

Amúgy ne másoknál akarj bevágódni, annak nincs értelme, hanem magadnak akarj megfelelni, annak már van. :)

Ha a többiek szerint Te buta és gáz vagy, régen mindegy, hogy mit gondolnak Rólad. Elég, ha Te hiszel önmagadban.

2013. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne bevágódni akarj. Menj oda hozzájuk, próbálj beszélgetni velük.Ne játszd meg magad! Ha elutasítanak akkor maradjanak meg maguknak. Mindenkinek kell egy esélyt adni. És ez Neked is jár. Mondd el mit érzel, és meg fognak érteni...

Remélem segítettem!

2013. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!